• Жената в Планетата ме измъчва със Съдбата моя, ама не винете Човека за неговата Съдба, ами Обичайте го, защото ами просто волята на Висшите Сили в Астрала е такава, защото те са всемогъщи, а ние не, и нека няма насилие, защото това е възмутително. Аз съм пацифист и не обичам насилието.
    Жената в Планетата ме измъчва със Съдбата моя, ама не винете Човека за неговата Съдба, ами Обичайте го, защото ами просто волята на Висшите Сили в Астрала е такава, защото те са всемогъщи, а ние не, и нека няма насилие, защото това е възмутително. Аз съм пацифист и не обичам насилието.
    0 Comments 0 Shares 126 Views
  • Всичко е измамно днешно време, както при името на книгата "измамна реалност" на Стойчо Керев, защото Хората са станали много неморално остроумни, и заради това всичко загива в гнилоч в калта на кочинката.
    Всичко е измамно днешно време, както при името на книгата "измамна реалност" на Стойчо Керев, защото Хората са станали много неморално остроумни, и заради това всичко загива в гнилоч в калта на кочинката.
    0 Comments 0 Shares 126 Views
  • Лека нощ, и до нови срещи, а пък нека просветлим колкото се може повече Хора. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ, и до нови срещи, а пък нека просветлим колкото се може повече Хора. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 123 Views
  • Нека се обичаме вече, за да не се налага да ви плаша с иконата на Свети Димитър.
    Нека се обичаме вече, за да не се налага да ви плаша с иконата на Свети Димитър.
    0 Comments 0 Shares 123 Views
  • Знам, че не е слънчево времето, ама вие не унивайте и не се афектирайте от времето. Пазете Светлината в себе си без значение времето навън. 🙂✌️☀️🌙
    Знам, че не е слънчево времето, ама вие не унивайте и не се афектирайте от времето. Пазете Светлината в себе си без значение времето навън. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Извинявам се, че ви откраднах Жените ментално, но то така се получи, заради целта на Просветлението за Хубав Живот за всички.
    Извинявам се, че ви откраднах Жените ментално, но то така се получи, заради целта на Просветлението за Хубав Живот за всички.
    0 Comments 0 Shares 154 Views
  • Мога да си направя харем със жени, като Свети Соломон Велики, ама това не е хубаво, защото всяка жена иска да е специална за мъжа си, и заради това не е модерно и не е хубаво да имаш харем. Нали ги виждате жените в предаването Ергенът как се карат, заради мъж.
    Мога да си направя харем със жени, като Свети Соломон Велики, ама това не е хубаво, защото всяка жена иска да е специална за мъжа си, и заради това не е модерно и не е хубаво да имаш харем. Нали ги виждате жените в предаването Ергенът как се карат, заради мъж.
    0 Comments 0 Shares 173 Views
  • Ето вижте тези картинки на едно свято семейство.
    Ето вижте тези картинки на едно свято семейство.
    0 Comments 0 Shares 172 Views
  • Надявам се да съм ви вдъхновил за бебета и автентичен живот, ама знам, че няма пари за бебета, ама така е, какво да правиш, като не се мисли съществено за доброто на Човека.
    Надявам се да съм ви вдъхновил за бебета и автентичен живот, ама знам, че няма пари за бебета, ама така е, какво да правиш, като не се мисли съществено за доброто на Човека.
    0 Comments 0 Shares 173 Views
  • Всичко ще оправя. Ще си купя дрехи и ще си купя обувки и всичко ще оправя. Просто ми дайте време. Даже обмислям да купя един дял от акциите на Microsoft, а после и на Apple и на Netflix. С мобилното приложение Revolut App можеш да купуваш абсолютно всичко, като инвестиции на акции и злато и крипто, и така. 🙂✌️☀️🌙
    Всичко ще оправя. Ще си купя дрехи и ще си купя обувки и всичко ще оправя. Просто ми дайте време. Даже обмислям да купя един дял от акциите на Microsoft, а после и на Apple и на Netflix. С мобилното приложение Revolut App можеш да купуваш абсолютно всичко, като инвестиции на акции и злато и крипто, и така. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 1K Views