• Добре, нека има тишина и мир за всички хора помежду си, а не неморални и не хубави за естетиката остроумия до войни и разруха, заради това, че сме много големи тежкари и емоционално изкривени хора. Почивайте си вече от мизерията за човека, и творете, като твореца Мир и Любов и Мъдрост.
    Добре, нека има тишина и мир за всички хора помежду си, а не неморални и не хубави за естетиката остроумия до войни и разруха, заради това, че сме много големи тежкари и емоционално изкривени хора. Почивайте си вече от мизерията за човека, и творете, като твореца Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • Така е, Хората са създадени, за да си изстрадат Блаженството или Мизерията, като достойни или недостойни. Човек е хубаво да има права социалност и право отношение към приятелите, и това е добър знак, че няма да нарушиш молбата на Ангела да не поглъщаш Забранения Плод(злия дух). Боли не боли не правиш против приятеля си, а пък не винаги сме грамотни за права социалност и ставаме диви и изкривени до хаос и разруха.
    Така е, Хората са създадени, за да си изстрадат Блаженството или Мизерията, като достойни или недостойни. Човек е хубаво да има права социалност и право отношение към приятелите, и това е добър знак, че няма да нарушиш молбата на Ангела да не поглъщаш Забранения Плод(злия дух). Боли не боли не правиш против приятеля си, а пък не винаги сме грамотни за права социалност и ставаме диви и изкривени до хаос и разруха.
    0 Коментари 0 Споделяния 162 Прегледа
  • Също така трябва да внимаваме колко повреждаме и Децата си, защото ако ги направим мръсни свинчета от малки, заради скандали и врява в семейството, Грехота ни на Сърцето.
    Също така трябва да внимаваме колко повреждаме и Децата си, защото ако ги направим мръсни свинчета от малки, заради скандали и врява в семейството, Грехота ни на Сърцето.
    0 Коментари 0 Споделяния 140 Прегледа
  • Хубаво е да жалите и да милвате главата на Човека, а не да я биете, заради това, че вие не сте се развили нормално. Морални Устои и светла визия за Живота.
    Хубаво е да жалите и да милвате главата на Човека, а не да я биете, заради това, че вие не сте се развили нормално. Морални Устои и светла визия за Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 170 Прегледа
  • Повече тишина и мълчание, а не толкова много говорене и разговори, че да се е стигнало до дразнение и увреждане на главата с неправилни дози хормони. То от немощта на човека и неграмотността на Човека, хората загиват.
    Повече тишина и мълчание, а не толкова много говорене и разговори, че да се е стигнало до дразнение и увреждане на главата с неправилни дози хормони. То от немощта на човека и неграмотността на Човека, хората загиват.
    0 Коментари 0 Споделяния 135 Прегледа
  • Аз нямам Вина, че Светия Дух не е направила Човекът съвършен, заради целта да се ходи по-често в Ада при нея. Въпросът е колко развит е менталният ви свят, за да се закачите за Рая. Мислене и Осъзнатост е Бога, а обратното е Дяволчето.
    Аз нямам Вина, че Светия Дух не е направила Човекът съвършен, заради целта да се ходи по-често в Ада при нея. Въпросът е колко развит е менталният ви свят, за да се закачите за Рая. Мислене и Осъзнатост е Бога, а обратното е Дяволчето.
    0 Коментари 0 Споделяния 146 Прегледа
  • Повече човечност и свестност, защото спокойно хора, от повечето неща в Живота няма да умрете, и няма нужда се озверявате за нещо, от което няма да умрете. Спокойно, жалете се, а не се претоварвайте от себелюбие до озверяване.
    Повече човечност и свестност, защото спокойно хора, от повечето неща в Живота няма да умрете, и няма нужда се озверявате за нещо, от което няма да умрете. Спокойно, жалете се, а не се претоварвайте от себелюбие до озверяване.
    0 Коментари 0 Споделяния 145 Прегледа
  • Нека да няма насилие и страдание за никой. Бъдете с висотата на своята воля, защото висотата е Бога, а другото е Човека. 🙂✌️☀️🌙
    Нека да няма насилие и страдание за никой. Бъдете с висотата на своята воля, защото висотата е Бога, а другото е Човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • Почивайте си вече от тежкия Живот, и да пием бира за наздраве за радостите в Живота и за златото наречено Жена, но не като пари е Жената, ами като взаимно израстване и облагородяване между нашите ментални светове в нормалността на Живота, защото Животът е Мъж и Жена, като преживяване на целия Живот в брака, който се случва на хората и цял Живот преживяването е Мъж и Жена, или Мъж и Мъж, ако сте гей, или Жена и Жена, ако сте лесбийка. Няма лошо, важното е да сме човечни и разумни, за да ни е по-леко и по-светло на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Почивайте си вече от тежкия Живот, и да пием бира за наздраве за радостите в Живота и за златото наречено Жена, но не като пари е Жената, ами като взаимно израстване и облагородяване между нашите ментални светове в нормалността на Живота, защото Животът е Мъж и Жена, като преживяване на целия Живот в брака, който се случва на хората и цял Живот преживяването е Мъж и Жена, или Мъж и Мъж, ако сте гей, или Жена и Жена, ако сте лесбийка. Няма лошо, важното е да сме човечни и разумни, за да ни е по-леко и по-светло на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Заради човешката естетика, която естетика е Божествена, думата Човечност е добра дума, въпреки, че Човекът, когато е емоционално незрял и не интелигентен е трагедия за Божествената Човешка Естетика. И какво се получава, че Човешката воля не е на висота, а Божията воля е на висота, заради мощта на Бога и немощта на Човека. В Човека е Богът(доброто) и Дяволът(злото), защото Богът и Дяволът са майка и баща на Човека, и са направили Човека да прилича на майка си и баща си.
    Заради човешката естетика, която естетика е Божествена, думата Човечност е добра дума, въпреки, че Човекът, когато е емоционално незрял и не интелигентен е трагедия за Божествената Човешка Естетика. И какво се получава, че Човешката воля не е на висота, а Божията воля е на висота, заради мощта на Бога и немощта на Човека. В Човека е Богът(доброто) и Дяволът(злото), защото Богът и Дяволът са майка и баща на Човека, и са направили Човека да прилича на майка си и баща си.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа