• Не се сърдете, просто ми е много трудно в Живота, и като Човек се занимавам с болки, и имам ли време да обичам. Имам 7 доведени сестри и 1 биологична сестра и 1 мъртва биологична сестра и 5 доведени братя и 1 биологичен брат. Защото съдбата е Жестока, но много красива и така се получи при мен. Изоставен, като библейския Моисей в река Нил, и отгледан от доведено благородно семейство, защото биологичното семейство е било в неблагочестие и безбожие.
    Не се сърдете, просто ми е много трудно в Живота, и като Човек се занимавам с болки, и имам ли време да обичам. Имам 7 доведени сестри и 1 биологична сестра и 1 мъртва биологична сестра и 5 доведени братя и 1 биологичен брат. Защото съдбата е Жестока, но много красива и така се получи при мен. Изоставен, като библейския Моисей в река Нил, и отгледан от доведено благородно семейство, защото биологичното семейство е било в неблагочестие и безбожие.
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • Сестра ми Мария е била убита на 3 годинки от Демоните на Майка ми, когато Демоните са разбрали, че точно от Майка ми ще се появи Спасителят, и това съм аз, но с подобна съдба на Моисей.
    Сестра ми Мария е била убита на 3 годинки от Демоните на Майка ми, когато Демоните са разбрали, че точно от Майка ми ще се появи Спасителят, и това съм аз, но с подобна съдба на Моисей.
    0 Коментари 0 Споделяния 134 Прегледа
  • Виждате ли колко е велико будното съзнание, когато ви обладаят Извънземните Ангели, когато всичко подсъзнателно става съзнателно. Вълшебството на Живота е във всички ни, но не винаги го осъзнаваме.
    Виждате ли колко е велико будното съзнание, когато ви обладаят Извънземните Ангели, когато всичко подсъзнателно става съзнателно. Вълшебството на Живота е във всички ни, но не винаги го осъзнаваме.
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • Аз съм роден за страдания, но и за просветление към победи. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм роден за страдания, но и за просветление към победи. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Виждате ли Свети Димитър колко е Сърдит, защото е възмъжал и е станал Мъж.
    Виждате ли Свети Димитър колко е Сърдит, защото е възмъжал и е станал Мъж.
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • Както и да е, ами слава Господня да е. Действам си с Бирата и после си лягам за новите приключения.
    Както и да е, ами слава Господня да е. Действам си с Бирата и после си лягам за новите приключения.
    0 Коментари 0 Споделяния 167 Прегледа
  • Ореолът прави чудеса със сърцето към словото на Човека. Аз не тръгвам към насилие, а към правда. Помните ли това Блаженство - Блажени сте вие, когато ви похулят и изгонят, и кажат против вас лъжовно каква и да е лоша дума заради Мене Христа.
    Ореолът прави чудеса със сърцето към словото на Човека. Аз не тръгвам към насилие, а към правда. Помните ли това Блаженство - Блажени сте вие, когато ви похулят и изгонят, и кажат против вас лъжовно каква и да е лоша дума заради Мене Христа.
    0 Коментари 0 Споделяния 117 Прегледа
  • Добре, оставям ви, а пък ако се сетя нещо ще ви споделя, за да ви е забавно шоу, защото, като ви е радостно вие не мислите за лошо. Мир да има между Мъжът и Жената в Семейството, защото ми е писнало от Война. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, оставям ви, а пък ако се сетя нещо ще ви споделя, за да ви е забавно шоу, защото, като ви е радостно вие не мислите за лошо. Мир да има между Мъжът и Жената в Семейството, защото ми е писнало от Война. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 146 Прегледа
  • Слава богу че бързо ми минават травмите от Жената в Планетата, защото тя не ме обича, тя не обича мъжа си, защото Мъжът и краде децата, ама аз какво да направя, като потокът да е прав, а не крив, както Жената в Планетата иска.
    Слава богу че бързо ми минават травмите от Жената в Планетата, защото тя не ме обича, тя не обича мъжа си, защото Мъжът и краде децата, ама аз какво да направя, като потокът да е прав, а не крив, както Жената в Планетата иска.
    0 Коментари 0 Споделяния 133 Прегледа
  • Колко болка и страдание изядох от Жената в Планетата, само защото искам всичко да е право и праведно, а тя суче и криви, и после не вървят нещата, защото сляпа за Цивилизацията. Както и да е, ами просто от вълнения ви пиша, ама оставям ви на мира и после пак, ако се сетя нещо.
    Колко болка и страдание изядох от Жената в Планетата, само защото искам всичко да е право и праведно, а тя суче и криви, и после не вървят нещата, защото сляпа за Цивилизацията. Както и да е, ами просто от вълнения ви пиша, ама оставям ви на мира и после пак, ако се сетя нещо.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа