Не бъдете ниско качество хора, заради изкривено виждане за Живота. Ако сте непоносими за моментите си в Живота, как ще ви е хубаво, като сте един малък Ад за себе си и за другите до вас. Не робувайте на ниската вибрация на Плътта си. Не се повреждайте в Живота, защото Човек Ад не получава доброволно Обич от другите и по Съдба трябва да правите насилие, за да получите Обич, което е престъпление срещу Човека. Всичко да е спокойно и доброволно, а не всичко да е насилие и увреждане.
Не бъдете ниско качество хора, заради изкривено виждане за Живота. Ако сте непоносими за моментите си в Живота, как ще ви е хубаво, като сте един малък Ад за себе си и за другите до вас. Не робувайте на ниската вибрация на Плътта си. Не се повреждайте в Живота, защото Човек Ад не получава доброволно Обич от другите и по Съдба трябва да правите насилие, за да получите Обич, което е престъпление срещу Човека. Всичко да е спокойно и доброволно, а не всичко да е насилие и увреждане.
0 Коментари 0 Споделяния 8 Прегледа
Спонсорирано