• Все едно ме е ударил парен чук по гърдите, такава ми е болката, а то знаете ли какво се оказа, защото такъв образ ми споделиха, че Планетата си заби ноктите в мен, и докато ме стискаше с нокти изпитвах пареща болка, като все едно си прострелян с куршум, и ако пари твърде дълго, Мозъкът ще се шашне и ще изгасне от тази пареща болка. Такова е усещането, все едно са те застреляли с пистолет и после всичко става синина и гърдите са в травма.
    Все едно ме е ударил парен чук по гърдите, такава ми е болката, а то знаете ли какво се оказа, защото такъв образ ми споделиха, че Планетата си заби ноктите в мен, и докато ме стискаше с нокти изпитвах пареща болка, като все едно си прострелян с куршум, и ако пари твърде дълго, Мозъкът ще се шашне и ще изгасне от тази пареща болка. Такова е усещането, все едно са те застреляли с пистолет и после всичко става синина и гърдите са в травма.
    0 Коментари 0 Споделяния 75 Прегледа
  • Престъпления срещу мене, защото не им е проблем, ама голяма работа, защото знаете ли колко ми пука, и продължавам да си Живея в Розовото Небе, когато е Розово, заради изгрева на Слънцето. 🙂✌️☀️🌙
    Престъпления срещу мене, защото не им е проблем, ама голяма работа, защото знаете ли колко ми пука, и продължавам да си Живея в Розовото Небе, когато е Розово, заради изгрева на Слънцето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 69 Прегледа
  • Виждате ли какво означава да не ви Обичат. Заради това пледирам за Обич по Света, защото е грехота да няма Обич. Ето това сме аз и Ангелчето в добро и зло.
    Виждате ли какво означава да не ви Обичат. Заради това пледирам за Обич по Света, защото е грехота да няма Обич. Ето това сме аз и Ангелчето в добро и зло.
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа
  • Живот да искаш, ама опасно е, защото както съществува Любовта, така съществува и Омразата, защото всичко е две противоположни Воли на Черно(зло) и Бяло(добро).
    Живот да искаш, ама опасно е, защото както съществува Любовта, така съществува и Омразата, защото всичко е две противоположни Воли на Черно(зло) и Бяло(добро).
    0 Коментари 0 Споделяния 66 Прегледа
  • И ABV.BG пощата ми е компрометирана, защото започнаха отскоро да ми изпращат СПАМ имейли. Лоши хора, защото няма Любов/Обич по света между хората.
    И ABV.BG пощата ми е компрометирана, защото започнаха отскоро да ми изпращат СПАМ имейли. Лоши хора, защото няма Любов/Обич по света между хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 69 Прегледа
  • Viber App ме уведоми, че днес е Денят на Планетата Земя. Много хубав подарък получих от Планетата, като ми причини болка, ама тя защото и крада Децата, ама аз ги крада, като им давам те самите да избират, а не неволята да избира за тях.
    Viber App ме уведоми, че днес е Денят на Планетата Земя. Много хубав подарък получих от Планетата, като ми причини болка, ама тя защото и крада Децата, ама аз ги крада, като им давам те самите да избират, а не неволята да избира за тях.
    0 Коментари 0 Споделяния 67 Прегледа
  • Нали е Демокрация, за да може всеки да избира сам за себе си. Това исках да кажа, и наздраве за Любовта и ви оставям на Спокойствие, а пък ако се сетя нещо атрактивно ще ви шушукам. 🙂✌️☀️🌙
    Нали е Демокрация, за да може всеки да избира сам за себе си. Това исках да кажа, и наздраве за Любовта и ви оставям на Спокойствие, а пък ако се сетя нещо атрактивно ще ви шушукам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 126 Прегледа
  • Не мога да направя сега видео канал, за да съм пред вас на Живо, защото много шум около мен и нямам лично пространство и не става. И аз точно заради това прекъснах видео връзка с колегата IT от София, защото трябва да си направя леговище, което е подсигурено и спокойно, иначе не става така в бурята на Хората в епицентъра на Всичко, защото аз съм излишен пришълец в тази буря на това леговище. Ще оправя нещата и тогава, иначе не става така, всеки момент да очаквам изненади, и нищо свое да не мога да направя.
    Не мога да направя сега видео канал, за да съм пред вас на Живо, защото много шум около мен и нямам лично пространство и не става. И аз точно заради това прекъснах видео връзка с колегата IT от София, защото трябва да си направя леговище, което е подсигурено и спокойно, иначе не става така в бурята на Хората в епицентъра на Всичко, защото аз съм излишен пришълец в тази буря на това леговище. Ще оправя нещата и тогава, иначе не става така, всеки момент да очаквам изненади, и нищо свое да не мога да направя.
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • И така, допивам бирата и си лягам, и да се надяваме, че няма да има отново будни кошмари в кухнята, защото много боли от тия Войни между Доброто и Злото в Астрала(отвъдното).
    И така, допивам бирата и си лягам, и да се надяваме, че няма да има отново будни кошмари в кухнята, защото много боли от тия Войни между Доброто и Злото в Астрала(отвъдното).
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Добре, че не ги чувствам толкова фатални тези битки на войната, но е гадно, защото аз съм потърпевшият, а не те, защото мен ме боли физически и психически, а не тях(Дяволът и Сатаната), защото те просто се забавляват в мръсотията си към мен. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, че не ги чувствам толкова фатални тези битки на войната, но е гадно, защото аз съм потърпевшият, а не те, защото мен ме боли физически и психически, а не тях(Дяволът и Сатаната), защото те просто се забавляват в мръсотията си към мен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа