• Жената в Планетата ме измъчва със Съдбата моя, ама не винете Човека за неговата Съдба, ами Обичайте го, защото ами просто волята на Висшите Сили в Астрала е такава, защото те са всемогъщи, а ние не, и нека няма насилие, защото това е възмутително. Аз съм пацифист и не обичам насилието.
    Жената в Планетата ме измъчва със Съдбата моя, ама не винете Човека за неговата Съдба, ами Обичайте го, защото ами просто волята на Висшите Сили в Астрала е такава, защото те са всемогъщи, а ние не, и нека няма насилие, защото това е възмутително. Аз съм пацифист и не обичам насилието.
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • Всичко е измамно днешно време, както при името на книгата "измамна реалност" на Стойчо Керев, защото Хората са станали много неморално остроумни, и заради това всичко загива в гнилоч в калта на кочинката.
    Всичко е измамно днешно време, както при името на книгата "измамна реалност" на Стойчо Керев, защото Хората са станали много неморално остроумни, и заради това всичко загива в гнилоч в калта на кочинката.
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • Лека нощ, и до нови срещи, а пък нека просветлим колкото се може повече Хора. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ, и до нови срещи, а пък нека просветлим колкото се може повече Хора. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 122 Прегледа
  • Нека се обичаме вече, за да не се налага да ви плаша с иконата на Свети Димитър.
    Нека се обичаме вече, за да не се налага да ви плаша с иконата на Свети Димитър.
    0 Коментари 0 Споделяния 122 Прегледа
  • Знам, че не е слънчево времето, ама вие не унивайте и не се афектирайте от времето. Пазете Светлината в себе си без значение времето навън. 🙂✌️☀️🌙
    Знам, че не е слънчево времето, ама вие не унивайте и не се афектирайте от времето. Пазете Светлината в себе си без значение времето навън. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Извинявам се, че ви откраднах Жените ментално, но то така се получи, заради целта на Просветлението за Хубав Живот за всички.
    Извинявам се, че ви откраднах Жените ментално, но то така се получи, заради целта на Просветлението за Хубав Живот за всички.
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • Мога да си направя харем със жени, като Свети Соломон Велики, ама това не е хубаво, защото всяка жена иска да е специална за мъжа си, и заради това не е модерно и не е хубаво да имаш харем. Нали ги виждате жените в предаването Ергенът как се карат, заради мъж.
    Мога да си направя харем със жени, като Свети Соломон Велики, ама това не е хубаво, защото всяка жена иска да е специална за мъжа си, и заради това не е модерно и не е хубаво да имаш харем. Нали ги виждате жените в предаването Ергенът как се карат, заради мъж.
    0 Коментари 0 Споделяния 172 Прегледа
  • Ето вижте тези картинки на едно свято семейство.
    Ето вижте тези картинки на едно свято семейство.
    0 Коментари 0 Споделяния 171 Прегледа
  • Надявам се да съм ви вдъхновил за бебета и автентичен живот, ама знам, че няма пари за бебета, ама така е, какво да правиш, като не се мисли съществено за доброто на Човека.
    Надявам се да съм ви вдъхновил за бебета и автентичен живот, ама знам, че няма пари за бебета, ама така е, какво да правиш, като не се мисли съществено за доброто на Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 172 Прегледа
  • Всичко ще оправя. Ще си купя дрехи и ще си купя обувки и всичко ще оправя. Просто ми дайте време. Даже обмислям да купя един дял от акциите на Microsoft, а после и на Apple и на Netflix. С мобилното приложение Revolut App можеш да купуваш абсолютно всичко, като инвестиции на акции и злато и крипто, и така. 🙂✌️☀️🌙
    Всичко ще оправя. Ще си купя дрехи и ще си купя обувки и всичко ще оправя. Просто ми дайте време. Даже обмислям да купя един дял от акциите на Microsoft, а после и на Apple и на Netflix. С мобилното приложение Revolut App можеш да купуваш абсолютно всичко, като инвестиции на акции и злато и крипто, и така. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа