То това е, да бъдем малко по-съществени в нашия и за нашия Живот, а не просто да се джвакаме и самоджакаме с празнословен шум, който празен шум ни затъпява и ни разваля разума към някакви емоционални падения и простолюдност, заради невежество, като отношение към хора и живот и към себе си.
То това е, да бъдем малко по-съществени в нашия и за нашия Живот, а не просто да се джвакаме и самоджакаме с празнословен шум, който празен шум ни затъпява и ни разваля разума към някакви емоционални падения и простолюдност, заради невежество, като отношение към хора и живот и към себе си.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа