Не се ядосвайте за земни неща, а просто гледайте глобално над нещата и всичко ще ви се проясни, когато няма запълването във вас на негативност, а гледайте разумът ви да е свободен, а не натоварен, и като е свободен откривате решенията в Живота, а като е натоварен не виждате решенията в Живота. Просто не си слагайте на Сърце Земното, защото с него няма никога някаква сгода, а просто го консумирайте разумно с някаква разумна етична дистанция от вашето Съзнание, защото прецакате ли си разума към навик за лошотия, край, вече няма да вкусите от Извора на Живота и да празнувате ключовете на Житейството си, и това само по себе си е ваша лична трагедия, заради несъзнателно живеене и невнимание в училището на Живота.
Не се ядосвайте за земни неща, а просто гледайте глобално над нещата и всичко ще ви се проясни, когато няма запълването във вас на негативност, а гледайте разумът ви да е свободен, а не натоварен, и като е свободен откривате решенията в Живота, а като е натоварен не виждате решенията в Живота. Просто не си слагайте на Сърце Земното, защото с него няма никога някаква сгода, а просто го консумирайте разумно с някаква разумна етична дистанция от вашето Съзнание, защото прецакате ли си разума към навик за лошотия, край, вече няма да вкусите от Извора на Живота и да празнувате ключовете на Житейството си, и това само по себе си е ваша лична трагедия, заради несъзнателно живеене и невнимание в училището на Живота.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа