• Запитайте се, дали практикувате Обич, а не просто да сте във временните хормонални активности на Любовта, както каза Психоложката Ваня от Пловдив с нейния youtube канал, защото едното е стабилност, а другото е вятърничавост.
    Запитайте се, дали практикувате Обич, а не просто да сте във временните хормонални активности на Любовта, както каза Психоложката Ваня от Пловдив с нейния youtube канал, защото едното е стабилност, а другото е вятърничавост.
    0 Коментари 0 Споделяния 181 Прегледа
  • Много ми харесва тази песен. И аз съм Метълист, защото от болките, ама съм разумен, а не безумен. Вижте тази песен, тя пее за ужаса да си Грешник, и тя говори на Светия Дух с тази песен. Мъка е когато предадете с вашата Човешка воля Ангела към Смъртта, защото Съвестта, и това е Болка за Човека.
    https://www.youtube.com/watch?v=zEDp2yOLG94
    Много ми харесва тази песен. И аз съм Метълист, защото от болките, ама съм разумен, а не безумен. Вижте тази песен, тя пее за ужаса да си Грешник, и тя говори на Светия Дух с тази песен. Мъка е когато предадете с вашата Човешка воля Ангела към Смъртта, защото Съвестта, и това е Болка за Човека. https://www.youtube.com/watch?v=zEDp2yOLG94
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • Виждате ли, Жената си каза всичко, както си трябва. Духовност чрез Християнството, но Европа се издъни, защото избра Грешният Път, защото е по-сладко, ама по-гибелно.
    https://www.youtube.com/watch?v=deziulx50fs
    Виждате ли, Жената си каза всичко, както си трябва. Духовност чрез Християнството, но Европа се издъни, защото избра Грешният Път, защото е по-сладко, ама по-гибелно. https://www.youtube.com/watch?v=deziulx50fs
    0 Коментари 0 Споделяния 140 Прегледа
  • Аз със много саможертви си изчистих характера. За цялото, а не за себе си. Просто така ми идва, и заради това имам такова слово.
    Аз със много саможертви си изчистих характера. За цялото, а не за себе си. Просто така ми идва, и заради това имам такова слово.
    0 Коментари 0 Споделяния 177 Прегледа
  • Има поквареност в Църквата, защото е старо произведение и е нормално да се затлачат нещата в старото, но върховете на Църквата още са добре, като изключим тези служители бизнесмени, защото вие знаете, че Църквата също има пръст в Държавна Сигурност, ама това са бизнесмени, а не Божии Хора, които представляват Църквата, ама така е, и няма за какво да се ядосваме, ами просто нека бъдем Блажени. 🙂✌️☀️🌙
    Има поквареност в Църквата, защото е старо произведение и е нормално да се затлачат нещата в старото, но върховете на Църквата още са добре, като изключим тези служители бизнесмени, защото вие знаете, че Църквата също има пръст в Държавна Сигурност, ама това са бизнесмени, а не Божии Хора, които представляват Църквата, ама така е, и няма за какво да се ядосваме, ами просто нека бъдем Блажени. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Ама Хората са си Хора, а пък с Бога Хората става WoW, и няма грижи, ама без Бога се получават корупциите. Човек без закони в сърцето, без рамката на Живота е нестабилен и несигурен човек.
    Ама Хората са си Хора, а пък с Бога Хората става WoW, и няма грижи, ама без Бога се получават корупциите. Човек без закони в сърцето, без рамката на Живота е нестабилен и несигурен човек.
    0 Коментари 0 Споделяния 127 Прегледа
  • Никой не знае за мен, защото нито Църквата и нито Бялото Братство(Истина БГ) знае за мен, че се пръкнах, и от Божи гняв изписах всичко това.
    Никой не знае за мен, защото нито Църквата и нито Бялото Братство(Истина БГ) знае за мен, че се пръкнах, и от Божи гняв изписах всичко това.
    0 Коментари 0 Споделяния 108 Прегледа
  • Добре, оставям ви и лека нощ и до нови страдания и вълнения в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, оставям ви и лека нощ и до нови страдания и вълнения в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 106 Прегледа
  • Всичките пари си ги раздадох на нуждаещите се и сега съм с по-олекотен вариант на Живот. Няма грижи, защото това сме го преживявали и преди. 🙂✌️☀️🌙
    Всичките пари си ги раздадох на нуждаещите се и сега съм с по-олекотен вариант на Живот. Няма грижи, защото това сме го преживявали и преди. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 80 Прегледа
  • Дошло е лекарството в аптеката и други ден действаме, и на другия ден или на по другия ден действам, за да задвижим протокола по моето положение за Психиатрично лечение. Такава ми е съдбата, и не е нужно да съдите, ами просто човещина, защото и аз не мога да избягам от това положение.
    Дошло е лекарството в аптеката и други ден действаме, и на другия ден или на по другия ден действам, за да задвижим протокола по моето положение за Психиатрично лечение. Такава ми е съдбата, и не е нужно да съдите, ами просто човещина, защото и аз не мога да избягам от това положение.
    0 Коментари 0 Споделяния 101 Прегледа