Аз съм облагодетелствал и градял хората до себе си и своя Живот, защото така го чувствам за моментите в Живота, и Зло не съм правил и много по-леко ми мина Живота. Времето е мое ще се грижа, а не когато твоят разум е стъпкан от друг разум и твоят разум се влачи по чуждата воля, а пък ти не усещаш времето твое, за да градиш лично и да се грижиш за Децата си по собствено Желание, защото не бива Човек да потъпква разума на друг Човек. Аз, като имах съквартирант в София, добре се получи в този период, защото никой не е манипулирал никой, като влиза в чуждия Живот да се разпорежда, а всеки менижира своя собствен Живот и дава от себе си за благото на ситуациите и приятелството, и всеки уважава чуждия Живот и чуждото време и то като няма някаква болка между хората, всеки с доброволно желание дава и инвестира в добруването на ситуациите и приятелствата, защото я има искрата на Живота, когато няма болка между хората, а всеки има доверие на мениджмънта на другия човек за своя си Живот, и никой не потъпква и манипулира никой и е свежест, и то това е автентичният Живот между хората.
Аз съм облагодетелствал и градял хората до себе си и своя Живот, защото така го чувствам за моментите в Живота, и Зло не съм правил и много по-леко ми мина Живота. Времето е мое ще се грижа, а не когато твоят разум е стъпкан от друг разум и твоят разум се влачи по чуждата воля, а пък ти не усещаш времето твое, за да градиш лично и да се грижиш за Децата си по собствено Желание, защото не бива Човек да потъпква разума на друг Човек. Аз, като имах съквартирант в София, добре се получи в този период, защото никой не е манипулирал никой, като влиза в чуждия Живот да се разпорежда, а всеки менижира своя собствен Живот и дава от себе си за благото на ситуациите и приятелството, и всеки уважава чуждия Живот и чуждото време и то като няма някаква болка между хората, всеки с доброволно желание дава и инвестира в добруването на ситуациите и приятелствата, защото я има искрата на Живота, когато няма болка между хората, а всеки има доверие на мениджмънта на другия човек за своя си Живот, и никой не потъпква и манипулира никой и е свежест, и то това е автентичният Живот между хората.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа
Спонсорирано