Аз се развих, като Човек, защото осъзнах ключовите неща в моя Житейски и Битов Живот, а пък, като не се осъзнава и разсъждава не виждаме ключовите работи и живеем спаднало, като роботи, което е гадно и аз не искам да Живея, като Робот, а да Живея, за да творя чрез чувстването в моментите на Живота ми.
Аз се развих, като Човек, защото осъзнах ключовите неща в моя Житейски и Битов Живот, а пък, като не се осъзнава и разсъждава не виждаме ключовите работи и живеем спаднало, като роботи, което е гадно и аз не искам да Живея, като Робот, а да Живея, за да творя чрез чувстването в моментите на Живота ми.
0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа