Хубаво е когато времето си е твое, за да градиш. Аз не съм планирал нищо, но по чувстване за моментите много съм градял в Живота си. Продуктивен без роботските планове във времето. Може да звучи парадоксално, заради липса на планове, но Човекът е най-продуктивен към желание и лекота, когато чувства и твори градежа на своя Живот, а не когато Човекът е робот.
Хубаво е когато времето си е твое, за да градиш. Аз не съм планирал нищо, но по чувстване за моментите много съм градял в Живота си. Продуктивен без роботските планове във времето. Може да звучи парадоксално, заради липса на планове, но Човекът е най-продуктивен към желание и лекота, когато чувства и твори градежа на своя Живот, а не когато Човекът е робот.