• Немилости от Отвъдното и немилости от тези нашите, и от всякъде немилости, и то се очаква да стана загрубяла душа, ама не съм станал. Просто кошмар.
    Немилости от Отвъдното и немилости от тези нашите, и от всякъде немилости, и то се очаква да стана загрубяла душа, ама не съм станал. Просто кошмар.
    0 Comments 0 Shares 171 Views
  • Трудно е да живееш едновременно с други Хора, като Батман и като Брус Уейн. Сам си ми е най-добре, защото на спокойствие могат да ме мъчат Отвъдните Разуми, защото само на техните мъчения ще се отдам, а сега двойнствен Живот в тайна, защото не уважават думите ми. Вие сигурно знаете какво е да живееш с Хора, които не те виждат и не можеш да споделиш нищо, защото отхвърлят.
    Трудно е да живееш едновременно с други Хора, като Батман и като Брус Уейн. Сам си ми е най-добре, защото на спокойствие могат да ме мъчат Отвъдните Разуми, защото само на техните мъчения ще се отдам, а сега двойнствен Живот в тайна, защото не уважават думите ми. Вие сигурно знаете какво е да живееш с Хора, които не те виждат и не можеш да споделиш нищо, защото отхвърлят.
    0 Comments 0 Shares 160 Views
  • Ох бе, а де. В Живота скърби ще имате, защото е опасно от две затворени очи. Абе Животът е мани мани, като те завлече Тъмното по влакчето на Ужасите. 🙂✌️☀️🌙
    Ох бе, а де. В Живота скърби ще имате, защото е опасно от две затворени очи. Абе Животът е мани мани, като те завлече Тъмното по влакчето на Ужасите. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 151 Views
  • Опасно е, когато твоето време не е твое. Внимавайте да не си разтегнете съзнанията от влачене по Живота от някоя друга воля. Има такива Мъже и такива Жени и е опасно от неправилности между Хората.
    Опасно е, когато твоето време не е твое. Внимавайте да не си разтегнете съзнанията от влачене по Живота от някоя друга воля. Има такива Мъже и такива Жени и е опасно от неправилности между Хората.
    0 Comments 0 Shares 184 Views
  • Както и да е, ами аз да кажа как е добре, а пък каквото се получи във вашия Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами аз да кажа как е добре, а пък каквото се получи във вашия Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 174 Views
  • Излях си душичката и ми олекна. Оставям ви да си почивате. 🙂✌️☀️🌙
    Излях си душичката и ми олекна. Оставям ви да си почивате. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 162 Views
  • Виждате колко е суров светът и виждате истината колко е сурова и тя. Това е заради Духовната Криза, ама карай, лека полека ще се оправят нещата. 🙂✌️☀️🌙
    Виждате колко е суров светът и виждате истината колко е сурова и тя. Това е заради Духовната Криза, ама карай, лека полека ще се оправят нещата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 183 Views
  • Няма проблем, защото Хората не са виновни за нищо, ами просто така е писано за всеки Човек за самия себе си. Кривините и болежките в Живота са от Тъмното, а Правото и Светлото е от Светлото. Всичко е грубо, ама аз нямам личностни пристрастия, ами просто информация и анализ, а не личностна слепота. Да си говорим за други неща, защото то Тъмното не дава ключове, а Огън от Гневове. Всеки със своя чар.
    Няма проблем, защото Хората не са виновни за нищо, ами просто така е писано за всеки Човек за самия себе си. Кривините и болежките в Живота са от Тъмното, а Правото и Светлото е от Светлото. Всичко е грубо, ама аз нямам личностни пристрастия, ами просто информация и анализ, а не личностна слепота. Да си говорим за други неща, защото то Тъмното не дава ключове, а Огън от Гневове. Всеки със своя чар.
    0 Comments 0 Shares 152 Views
  • Аз обичам майка си, защото правя каквото мога според сегашната си мощ в Живота, и не съм бил звяр за нейната глава и сърце, а съм я жалил много, и съм направил най-благоприятното преминаване на Битие и Житие от моя линия. От мене всичко е добре, а от другите не отговарям, защото всеки отговаря за себе си. Аз не правя криви работи за никой, защото аз избрах за себе си, и така. 🙂✌️☀️🌙
    Аз обичам майка си, защото правя каквото мога според сегашната си мощ в Живота, и не съм бил звяр за нейната глава и сърце, а съм я жалил много, и съм направил най-благоприятното преминаване на Битие и Житие от моя линия. От мене всичко е добре, а от другите не отговарям, защото всеки отговаря за себе си. Аз не правя криви работи за никой, защото аз избрах за себе си, и така. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 155 Views
  • Ще разберат един ден, че аз съм устоявал в борба за нормалност и разбиране помежду си и за сплотеност заедно срещу Живота, а не един срещу друг, а другите не са устоявали, а са водили нещата към Емоционални Лудости. Това е така, защото несъзнателният Живот води до Плътство, а плодовете на Плътта са явни, и обратното.
    Ще разберат един ден, че аз съм устоявал в борба за нормалност и разбиране помежду си и за сплотеност заедно срещу Живота, а не един срещу друг, а другите не са устоявали, а са водили нещата към Емоционални Лудости. Това е така, защото несъзнателният Живот води до Плътство, а плодовете на Плътта са явни, и обратното.
    0 Comments 0 Shares 149 Views