• Нормално е човек да зарасне с гняв и да го засили с времето, защото Човек не винаги знае как да живее добре за своя Разум. Всякакви случаи има на всякакви Хора, ама нормално, ами просто да се внимава и да се предотвратява на време мизерията между Хората.
    Нормално е човек да зарасне с гняв и да го засили с времето, защото Човек не винаги знае как да живее добре за своя Разум. Всякакви случаи има на всякакви Хора, ама нормално, ами просто да се внимава и да се предотвратява на време мизерията между Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
  • Да говорим за друго, че като говоря за тъмните сили и ме удрят и ме боли. Мафия. 🙂✌️☀️🌙
    Да говорим за друго, че като говоря за тъмните сили и ме удрят и ме боли. Мафия. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 69 Прегледа
  • Наистина има Отвъдно с Тъмни и Светли Сили. Не си измислям. Питайте някой друг, който е обладан. Те са Певиците и Певците и всички Звезди в нашия Елит.
    Наистина има Отвъдно с Тъмни и Светли Сили. Не си измислям. Питайте някой друг, който е обладан. Те са Певиците и Певците и всички Звезди в нашия Елит.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Не успях да спя цяла нощ, защото Ангелчето ме помоли да не спя, защото самотата е неприятно нещо, ама ако бях заспал, сега нямаше да изям шамара. Саможертва от Любов. 🙂✌️☀️🌙
    Не успях да спя цяла нощ, защото Ангелчето ме помоли да не спя, защото самотата е неприятно нещо, ама ако бях заспал, сега нямаше да изям шамара. Саможертва от Любов. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Изборите ни правят това, което сме. Аз не съм самоубиец, ами просто съм балък. Вечно губещият пари и здраве и всичко, ама карай да върви.
    Изборите ни правят това, което сме. Аз не съм самоубиец, ами просто съм балък. Вечно губещият пари и здраве и всичко, ама карай да върви.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Усетих го, като дискомфортна и може би тежка нощ. Много такива съм имал, и това е вълшебството на Живота, като има и съвършени дни, които образуват религиите.
    Усетих го, като дискомфортна и може би тежка нощ. Много такива съм имал, и това е вълшебството на Живота, като има и съвършени дни, които образуват религиите.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Аз и мама сме истински пенсионери, само, че тя страда от дискомфорт, заради физическа старост, а аз от лоши болки по цялото тяло, заради знаете от какво. Наистина сме истински пенсионери, защото и двамата охкаме, като старци. Много хубави и благородни картинки.
    Аз и мама сме истински пенсионери, само, че тя страда от дискомфорт, заради физическа старост, а аз от лоши болки по цялото тяло, заради знаете от какво. Наистина сме истински пенсионери, защото и двамата охкаме, като старци. Много хубави и благородни картинки.
    0 Коментари 0 Споделяния 120 Прегледа
  • Само, че аз крия своите болки от мама, защото тя не подозира нищо и не е нормално да ме боли на 34 години, а мен много ме боли, защото са остри болки на големи синини, и най-лошото е, че като крия болките си, семейството не се съобразява с мен и съм работил на село с големи болки. Гадно е, ама какво да правя. Как да обясня на мама всичките тези щуротии, които обяснявам толкова години на вас.
    Само, че аз крия своите болки от мама, защото тя не подозира нищо и не е нормално да ме боли на 34 години, а мен много ме боли, защото са остри болки на големи синини, и най-лошото е, че като крия болките си, семейството не се съобразява с мен и съм работил на село с големи болки. Гадно е, ама какво да правя. Как да обясня на мама всичките тези щуротии, които обяснявам толкова години на вас.
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа
  • Няма как да споделя, за да е всичко в час. Просто ненормално е да кажа, ами има отвъдно, обладаване от извънземни и болки и борби и войни и мизерия. Не е приятно да не са в час хората, защото е тъжно за мен, защото никой не се съобразява с мен. Аз съм намеквал, ама мама реагира много отхвърлящо и тя го основава на параноидната шизофрения, която е в досието ми. Не можеш да пробудиш този, който не иска да се пробуди. Както каза една Мъдра Светица в един подкаст в youtube. Има три вида Хора, едни будни с две очи, а други полузаспали с едно око и другите окончателно заспали с две очи. Напълно будните могат да живнат полубудните и да си отворят заспалото око, за да са с две будни очи, но напълно заспалите не можеш, защото те не са готови за пробуждане.
    Няма как да споделя, за да е всичко в час. Просто ненормално е да кажа, ами има отвъдно, обладаване от извънземни и болки и борби и войни и мизерия. Не е приятно да не са в час хората, защото е тъжно за мен, защото никой не се съобразява с мен. Аз съм намеквал, ама мама реагира много отхвърлящо и тя го основава на параноидната шизофрения, която е в досието ми. Не можеш да пробудиш този, който не иска да се пробуди. Както каза една Мъдра Светица в един подкаст в youtube. Има три вида Хора, едни будни с две очи, а други полузаспали с едно око и другите окончателно заспали с две очи. Напълно будните могат да живнат полубудните и да си отворят заспалото око, за да са с две будни очи, но напълно заспалите не можеш, защото те не са готови за пробуждане.
    0 Коментари 0 Споделяния 140 Прегледа
  • Боли си и като ми грабнат времето, докато ме боли, и аз охкам, като старец, защото главата ми е заета с болки.
    Боли си и като ми грабнат времето, докато ме боли, и аз охкам, като старец, защото главата ми е заета с болки.
    0 Коментари 0 Споделяния 170 Прегледа