Престъпления срещу Господ Бог, ама като паднеш в немилост и болести и тръгнеш да се молиш на Бога, Богът няма да го има, и забрави за Чудеса. Аз ще се издигна и ще стана Богат, но тези мравки какво ще стане от тях, като са неправилни за себе си и за своя Живот. Всеки си чупи главата според акъла, и аз виждам как нашите с низостната си човешка воля се борят за оправия в Живота, като шават немощно в паника, като дребни и мърляви хора, а аз с лекота се оправям, защото съм Божията воля. Ей сега, като вляза в Съдбовния Тунел на Отца, край с Престъпленията срещу мен, и аз ще съм добре, ама моето семейство няма да е добре, защото всеки си събира жътвата от своята глупост или неглупост.
Престъпления срещу Господ Бог, ама като паднеш в немилост и болести и тръгнеш да се молиш на Бога, Богът няма да го има, и забрави за Чудеса. Аз ще се издигна и ще стана Богат, но тези мравки какво ще стане от тях, като са неправилни за себе си и за своя Живот. Всеки си чупи главата според акъла, и аз виждам как нашите с низостната си човешка воля се борят за оправия в Живота, като шават немощно в паника, като дребни и мърляви хора, а аз с лекота се оправям, защото съм Божията воля. Ей сега, като вляза в Съдбовния Тунел на Отца, край с Престъпленията срещу мен, и аз ще съм добре, ама моето семейство няма да е добре, защото всеки си събира жътвата от своята глупост или неглупост.
0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры