• Нормално е човек да зарасне с гняв и да го засили с времето, защото Човек не винаги знае как да живее добре за своя Разум. Всякакви случаи има на всякакви Хора, ама нормално, ами просто да се внимава и да се предотвратява на време мизерията между Хората.
    Нормално е човек да зарасне с гняв и да го засили с времето, защото Човек не винаги знае как да живее добре за своя Разум. Всякакви случаи има на всякакви Хора, ама нормално, ами просто да се внимава и да се предотвратява на време мизерията между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 72 Просмотры
  • Да говорим за друго, че като говоря за тъмните сили и ме удрят и ме боли. Мафия. 🙂✌️☀️🌙
    Да говорим за друго, че като говоря за тъмните сили и ме удрят и ме боли. Мафия. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 70 Просмотры
  • Наистина има Отвъдно с Тъмни и Светли Сили. Не си измислям. Питайте някой друг, който е обладан. Те са Певиците и Певците и всички Звезди в нашия Елит.
    Наистина има Отвъдно с Тъмни и Светли Сили. Не си измислям. Питайте някой друг, който е обладан. Те са Певиците и Певците и всички Звезди в нашия Елит.
    0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры
  • Не успях да спя цяла нощ, защото Ангелчето ме помоли да не спя, защото самотата е неприятно нещо, ама ако бях заспал, сега нямаше да изям шамара. Саможертва от Любов. 🙂✌️☀️🌙
    Не успях да спя цяла нощ, защото Ангелчето ме помоли да не спя, защото самотата е неприятно нещо, ама ако бях заспал, сега нямаше да изям шамара. Саможертва от Любов. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры
  • Изборите ни правят това, което сме. Аз не съм самоубиец, ами просто съм балък. Вечно губещият пари и здраве и всичко, ама карай да върви.
    Изборите ни правят това, което сме. Аз не съм самоубиец, ами просто съм балък. Вечно губещият пари и здраве и всичко, ама карай да върви.
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • Усетих го, като дискомфортна и може би тежка нощ. Много такива съм имал, и това е вълшебството на Живота, като има и съвършени дни, които образуват религиите.
    Усетих го, като дискомфортна и може би тежка нощ. Много такива съм имал, и това е вълшебството на Живота, като има и съвършени дни, които образуват религиите.
    0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры
  • Аз и мама сме истински пенсионери, само, че тя страда от дискомфорт, заради физическа старост, а аз от лоши болки по цялото тяло, заради знаете от какво. Наистина сме истински пенсионери, защото и двамата охкаме, като старци. Много хубави и благородни картинки.
    Аз и мама сме истински пенсионери, само, че тя страда от дискомфорт, заради физическа старост, а аз от лоши болки по цялото тяло, заради знаете от какво. Наистина сме истински пенсионери, защото и двамата охкаме, като старци. Много хубави и благородни картинки.
    0 Комментарии 0 Поделились 121 Просмотры
  • Само, че аз крия своите болки от мама, защото тя не подозира нищо и не е нормално да ме боли на 34 години, а мен много ме боли, защото са остри болки на големи синини, и най-лошото е, че като крия болките си, семейството не се съобразява с мен и съм работил на село с големи болки. Гадно е, ама какво да правя. Как да обясня на мама всичките тези щуротии, които обяснявам толкова години на вас.
    Само, че аз крия своите болки от мама, защото тя не подозира нищо и не е нормално да ме боли на 34 години, а мен много ме боли, защото са остри болки на големи синини, и най-лошото е, че като крия болките си, семейството не се съобразява с мен и съм работил на село с големи болки. Гадно е, ама какво да правя. Как да обясня на мама всичките тези щуротии, които обяснявам толкова години на вас.
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • Няма как да споделя, за да е всичко в час. Просто ненормално е да кажа, ами има отвъдно, обладаване от извънземни и болки и борби и войни и мизерия. Не е приятно да не са в час хората, защото е тъжно за мен, защото никой не се съобразява с мен. Аз съм намеквал, ама мама реагира много отхвърлящо и тя го основава на параноидната шизофрения, която е в досието ми. Не можеш да пробудиш този, който не иска да се пробуди. Както каза една Мъдра Светица в един подкаст в youtube. Има три вида Хора, едни будни с две очи, а други полузаспали с едно око и другите окончателно заспали с две очи. Напълно будните могат да живнат полубудните и да си отворят заспалото око, за да са с две будни очи, но напълно заспалите не можеш, защото те не са готови за пробуждане.
    Няма как да споделя, за да е всичко в час. Просто ненормално е да кажа, ами има отвъдно, обладаване от извънземни и болки и борби и войни и мизерия. Не е приятно да не са в час хората, защото е тъжно за мен, защото никой не се съобразява с мен. Аз съм намеквал, ама мама реагира много отхвърлящо и тя го основава на параноидната шизофрения, която е в досието ми. Не можеш да пробудиш този, който не иска да се пробуди. Както каза една Мъдра Светица в един подкаст в youtube. Има три вида Хора, едни будни с две очи, а други полузаспали с едно око и другите окончателно заспали с две очи. Напълно будните могат да живнат полубудните и да си отворят заспалото око, за да са с две будни очи, но напълно заспалите не можеш, защото те не са готови за пробуждане.
    0 Комментарии 0 Поделились 141 Просмотры
  • Боли си и като ми грабнат времето, докато ме боли, и аз охкам, като старец, защото главата ми е заета с болки.
    Боли си и като ми грабнат времето, докато ме боли, и аз охкам, като старец, защото главата ми е заета с болки.
    0 Комментарии 0 Поделились 171 Просмотры