Чрез саможертви си пречистваме Сърцето(характера), а пък Хората им е непоносимо и ненормално и самоубийствено да правят саможертви, и така хората стават грозни и мръсни характери, и после как да се ожениш или омъжиш за такъв характер. Нормално е да има толкова много разводи, заради грозни характери.
Чрез саможертви си пречистваме Сърцето(характера), а пък Хората им е непоносимо и ненормално и самоубийствено да правят саможертви, и така хората стават грозни и мръсни характери, и после как да се ожениш или омъжиш за такъв характер. Нормално е да има толкова много разводи, заради грозни характери.
0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа