Респект към Добрите хора и Съжаление към лошите момчета, защото Добрите хора ви градят и ви правят висши, а лошите момчета се гаврят с вас и с вашите човешки чувства и усещания, докато не хванете болестта Стокхолмски Синдром от сладостта на захарта на зверствата, и всичко е заради тяхната слепота и невежество към вас и към Живота. Който се гаври с Хората и Живота, Живот на блаженство няма да види никога, защото само по себе си това не е блаженство, и всичко е от човешката глупост на лекомислие и лековерие.
Респект към Добрите хора и Съжаление към лошите момчета, защото Добрите хора ви градят и ви правят висши, а лошите момчета се гаврят с вас и с вашите човешки чувства и усещания, докато не хванете болестта Стокхолмски Синдром от сладостта на захарта на зверствата, и всичко е заради тяхната слепота и невежество към вас и към Живота. Който се гаври с Хората и Живота, Живот на блаженство няма да види никога, защото само по себе си това не е блаженство, и всичко е от човешката глупост на лекомислие и лековерие.
0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры