Аз като казвам да внимаваме в училището на живота и да сме внимателни с хората, не го казвам случайно, защото всеки Човек може да се окаже твоят Бог, и като ти си неправилен за нищо и никой, пропуснати ползи в Живота и чупене на главата в Живота.
Аз като казвам да внимаваме в училището на живота и да сме внимателни с хората, не го казвам случайно, защото всеки Човек може да се окаже твоят Бог, и като ти си неправилен за нищо и никой, пропуснати ползи в Живота и чупене на главата в Живота.
0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа