• По принцип не ми се занимава да се раждам и прераждам, ама явно няма как, защото мисиите за по-голямото от мен трябва да се реализират, за да съм и аз просветлен и вие да сте просветлени, защото така или иначе го има Живота. Кретаме и се молим за нормалност в Живота за мен и за всички, и така, какво да правиш.
    По принцип не ми се занимава да се раждам и прераждам, ама явно няма как, защото мисиите за по-голямото от мен трябва да се реализират, за да съм и аз просветлен и вие да сте просветлени, защото така или иначе го има Живота. Кретаме и се молим за нормалност в Живота за мен и за всички, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 102 Views
  • Нещо не мога да заспя, защото Ангелчето ми вика, не ме оставяй сам, и аз не го оставям, и заради това не спя сега.
    Нещо не мога да заспя, защото Ангелчето ми вика, не ме оставяй сам, и аз не го оставям, и заради това не спя сега.
    0 Comments 0 Shares 146 Views
  • Аз по принцип, като малък Дух съм създаден да съм в плът и кръв, и то това ми е предназначението, като роля във Вселената. Ние всички малки духчета сме предназначени да се прераждаме, докато не станем съвършени, като Небесния Отец. 🙂✌️☀️🌙
    Аз по принцип, като малък Дух съм създаден да съм в плът и кръв, и то това ми е предназначението, като роля във Вселената. Ние всички малки духчета сме предназначени да се прераждаме, докато не станем съвършени, като Небесния Отец. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Ставаме съвършени, като откриваме откровенията и ключовете на Живота. Ангелите искат Хората да знаят всичко, защото искат да споделят всичко, но Хората е хубаво да проявят някаква минимална доброта, ако не искат да циклят в първи клас.
    Ставаме съвършени, като откриваме откровенията и ключовете на Живота. Ангелите искат Хората да знаят всичко, защото искат да споделят всичко, но Хората е хубаво да проявят някаква минимална доброта, ако не искат да циклят в първи клас.
    0 Comments 0 Shares 96 Views
  • Знам, че и Хората са погнусени от Лошотията, ама те и Ангелите са погнусени от лошотията и заради това има санкции, като лишаване от Чудесата по Света.
    Знам, че и Хората са погнусени от Лошотията, ама те и Ангелите са погнусени от лошотията и заради това има санкции, като лишаване от Чудесата по Света.
    0 Comments 0 Shares 141 Views
  • Споко, всичко ще се оправи, ами просто времето е великият учител.
    Споко, всичко ще се оправи, ами просто времето е великият учител.
    0 Comments 0 Shares 114 Views
  • Труден е Животът, защото претоварвания на процесора и тормоз до прегряване на компютърчето от всякакви тежкари и пънкари и непукисти, както хакерите злоупотребяват с компютърчетата и личните данни на хората. То от човешка безпътица за това Хората да бъдат - Аз съм Истината и Пътят и Живота.
    Труден е Животът, защото претоварвания на процесора и тормоз до прегряване на компютърчето от всякакви тежкари и пънкари и непукисти, както хакерите злоупотребяват с компютърчетата и личните данни на хората. То от човешка безпътица за това Хората да бъдат - Аз съм Истината и Пътят и Живота.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Ето вижте моят Житейски Пример. Показва, че да се лекуваме в Болници и Психиатрии, защото нали Хората са се уморили вече от Живота и заради това са изтрещели в пошлости и такива ниско вибрационни работи, както го виждаме със Западните Народи и Държави, защото те са станали меркантилни за сметка на Душата си, а пък какво казва нашият Бог Исус Христос, каква полза, ако спечелиш цял свят, но погубиш душата си.
    Ето вижте моят Житейски Пример. Показва, че да се лекуваме в Болници и Психиатрии, защото нали Хората са се уморили вече от Живота и заради това са изтрещели в пошлости и такива ниско вибрационни работи, както го виждаме със Западните Народи и Държави, защото те са станали меркантилни за сметка на Душата си, а пък какво казва нашият Бог Исус Христос, каква полза, ако спечелиш цял свят, но погубиш душата си.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • По-добре плътна и пълна личност без много пари, отколкото куха личност, но с много пари. Щастието, като си се опазил и изградил, като самощастие е без голямо значение за твоето финансово и социално положение. И Животните са без пари, ама нямат грижи. 🙂✌️☀️🌙
    По-добре плътна и пълна личност без много пари, отколкото куха личност, но с много пари. Щастието, като си се опазил и изградил, като самощастие е без голямо значение за твоето финансово и социално положение. И Животните са без пари, ама нямат грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 76 Views
  • Изправихме Светът и сега остана да го излекуваме и да зарасне хубаво. Надявам се да съм бил полезна атракция за Хората. Ако се сетя нещо ще споделя, защото така или иначе на това съм се отдал, докато Животът ми е в застой, заради изпитанията в Живота за Сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    Изправихме Светът и сега остана да го излекуваме и да зарасне хубаво. Надявам се да съм бил полезна атракция за Хората. Ако се сетя нещо ще споделя, защото така или иначе на това съм се отдал, докато Животът ми е в застой, заради изпитанията в Живота за Сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 70 Views