Абе тъжно ми е, гадно ми е, обидно ми е, че има такъв конфликт между Бога и Дявола, ама хората искат Бога, а не Дявола, а Дяволът всячески върти и суче да не е Богът изборът на хората. Остави, и се отречи от себе си, както аз се отрекох от себе си, защото това е правилният път на Вселената. Тоест Човешките Души да ходят при Бога, а не при Дявола.
Абе тъжно ми е, гадно ми е, обидно ми е, че има такъв конфликт между Бога и Дявола, ама хората искат Бога, а не Дявола, а Дяволът всячески върти и суче да не е Богът изборът на хората. Остави, и се отречи от себе си, както аз се отрекох от себе си, защото това е правилният път на Вселената. Тоест Човешките Души да ходят при Бога, а не при Дявола.
0 Коментари 0 Споделяния 9 Прегледа