Изнервя се и се гневи на Живота, ама защо така, защото диви емоции, които не водят към Живот, а към нерви и гняв към мен. Аз кочината я познавам, а тя дали познава Живота извън кочината. Говоря за Светия Дух, защото тя е страшният бич на всички времена.
Изнервя се и се гневи на Живота, ама защо така, защото диви емоции, които не водят към Живот, а към нерви и гняв към мен. Аз кочината я познавам, а тя дали познава Живота извън кочината. Говоря за Светия Дух, защото тя е страшният бич на всички времена.
0 Коментари 0 Споделяния 8 Прегледа