Вече знаете, защо има страдания по Земята, защото няма само Бог(бащата) права над Земята, но и Дяволът(майката) има права над Земята. Не обиждайте Бог за вашите страдания, а се изяснете с Дявола за вашите страдания, защото Бог не прави страдания, а само Дяволът прави страдания.
Вече знаете, защо има страдания по Земята, защото няма само Бог(бащата) права над Земята, но и Дяволът(майката) има права над Земята. Не обиждайте Бог за вашите страдания, а се изяснете с Дявола за вашите страдания, защото Бог не прави страдания, а само Дяволът прави страдания.