• Имайте малко Вяра. И нека Светлината ви огрява в Любов и Надежда.
    Имайте малко Вяра. И нека Светлината ви огрява в Любов и Надежда.
    0 Коментари 0 Споделяния 119 Прегледа
  • Хапнах три сандвича с кашкавал, защото мама постоянно ме подсеща за хранене с нейното хранене, иначе, ако съм сам, ще забравя за храна и за всичко, защото много бързо забравям, а пък, като има някой да ме подсеща и така се получава, че постоянна консумация. 🙂✌️☀️🌙
    Хапнах три сандвича с кашкавал, защото мама постоянно ме подсеща за хранене с нейното хранене, иначе, ако съм сам, ще забравя за храна и за всичко, защото много бързо забравям, а пък, като има някой да ме подсеща и така се получава, че постоянна консумация. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 148 Прегледа
  • Не искам да се подсещам за нищо, а просто искам космическа празнота и тишина в главата си, иначе Животът е бахти лудницата, оле оле оле оле. Ей диваци, само ме подсещате за глупости. 🙂✌️☀️🌙
    Не искам да се подсещам за нищо, а просто искам космическа празнота и тишина в главата си, иначе Животът е бахти лудницата, оле оле оле оле. Ей диваци, само ме подсещате за глупости. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 142 Прегледа
  • Влизам в космическото пространство в себе си и някой ме изважда от там, и после пак трябва да живея този проклет земен Живот, и после пак влизам в своя Вътрешен Мир и после пак някой ме събужда, и после пак влизам в мира и после пак някой ме вади от своя покой, и така, какво да ви кажа.
    Влизам в космическото пространство в себе си и някой ме изважда от там, и после пак трябва да живея този проклет земен Живот, и после пак влизам в своя Вътрешен Мир и после пак някой ме събужда, и после пак влизам в мира и после пак някой ме вади от своя покой, и така, какво да ви кажа.
    0 Коментари 0 Споделяния 144 Прегледа
  • Карай да върви, ами наздраве за Благоденствието и Мира между Хората и Държавите, защото като няма мир за всички и всички ми падат в очите. 🙂✌️☀️🌙
    Карай да върви, ами наздраве за Благоденствието и Мира между Хората и Държавите, защото като няма мир за всички и всички ми падат в очите. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 116 Прегледа
  • Изправление и лекуване са си нужни, защото никой не иска да му е лошо на Живота, заради невежество от липса на изправление и лекуване.
    Изправление и лекуване са си нужни, защото никой не иска да му е лошо на Живота, заради невежество от липса на изправление и лекуване.
    0 Коментари 0 Споделяния 116 Прегледа
  • Наздраве за Любовта между Мъжа и Жената, и наздраве за Спасението на Човека, а не на тия войни и щуротии. После ви казвам лека нощ и до нови работи в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Наздраве за Любовта между Мъжа и Жената, и наздраве за Спасението на Човека, а не на тия войни и щуротии. После ви казвам лека нощ и до нови работи в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • 29 юни 2016 година Петък. Тогава беше моето разпъване на кръстта и тогава победих Злия Дух на Злото, който Зъл Дух не си каза името и умря в неизвестност. Петък е разпъването на кръстта на Исус Христос и тогава беше моето разпъване на кръстта в сегашно време. И такива работи, защото е опасно, когато не внимаваме в Училището на Живота.
    29 юни 2016 година Петък. Тогава беше моето разпъване на кръстта и тогава победих Злия Дух на Злото, който Зъл Дух не си каза името и умря в неизвестност. Петък е разпъването на кръстта на Исус Христос и тогава беше моето разпъване на кръстта в сегашно време. И такива работи, защото е опасно, когато не внимаваме в Училището на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 82 Прегледа
  • Чистото Сърце е всичко, колкото и Женско и Гейско да изглежда.
    Чистото Сърце е всичко, колкото и Женско и Гейско да изглежда.
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Едната ми дреха невидимка се прокъса и другата започна да се прокъсва. Дрехите се късат с времето, а мен ме мързи да ходя на шопинг. Жалко, че нямам Жена, за да се занимава тя, като ми знае размерите. Абе трябва си Жена, за да ти спести, ама няма как. Когато се скъса окончателно, тогава ще ходя на пазар. 🙂✌️☀️🌙
    Едната ми дреха невидимка се прокъса и другата започна да се прокъсва. Дрехите се късат с времето, а мен ме мързи да ходя на шопинг. Жалко, че нямам Жена, за да се занимава тя, като ми знае размерите. Абе трябва си Жена, за да ти спести, ама няма как. Когато се скъса окончателно, тогава ще ходя на пазар. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 579 Прегледа