Дадох 10 евро на братовчеда за хазарта, като тези пари са грешни, защото Злото не си заслужава, ама нали ми е от семейството. Дадох 20 евро на любимото ми Бяло Братство от Истина.БГ, защото това са правилни пари, защото Доброто си заслужава. 🙂😊😇🙏
Дадох 10 евро на братовчеда за хазарта, като тези пари са грешни, защото Злото не си заслужава, ама нали ми е от семейството. Дадох 20 евро на любимото ми Бяло Братство от Истина.БГ, защото това са правилни пари, защото Доброто си заслужава. 🙂😊😇🙏
0 Коментари 0 Споделяния 21 Прегледа