• Вижте какво колие Сваровски. Божествено Сърце с Божествения Цвят. Купих го от един онлайн магазин mall-bulgaria.com, който вече го няма, защото страхотни бижута имаха, ама нещо фалираха, защото сигурно всякакви бизнес интереси и спънки, защото хората не дават Път за Живот. Подарих го на Хрисето, защото я обичам, въпреки, че май ще ходи в Ада, защото Светия Дух я иска.
    Вижте какво колие Сваровски. Божествено Сърце с Божествения Цвят. Купих го от един онлайн магазин mall-bulgaria.com, който вече го няма, защото страхотни бижута имаха, ама нещо фалираха, защото сигурно всякакви бизнес интереси и спънки, защото хората не дават Път за Живот. Подарих го на Хрисето, защото я обичам, въпреки, че май ще ходи в Ада, защото Светия Дух я иска.
    0 Комментарии 0 Поделились 1Кб Просмотры
  • Както и да е, ами нека има Любов и Уважение между Хората, и така, какво да правиш.
    Както и да е, ами нека има Любов и Уважение между Хората, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 134 Просмотры
  • Има си Хора за Дявола има си и Хора за Бога, ами просто, като не спазваме Християнските Ценности, и се получават аномалиите в семействата и хоп звяр в семейството, защото никой не спазва Божието, защото Хората си мислят, че могат без Бога, а и истината е че без Бога никога не можете да се впечатлите от себе си, а само смут от себе си, защото без Извора на Живота няма Живот, а има смут. 100 Жени са минали през вас, а пък 100 мъже са минали през вас, и децата изоставени в домове и хаос и хаос и хаос и после е нормално да има Човешки Зверове, когато я няма Благодатта на Христовите Ценности за Живота в практиката на Хората и за тяхното семейство.
    Има си Хора за Дявола има си и Хора за Бога, ами просто, като не спазваме Християнските Ценности, и се получават аномалиите в семействата и хоп звяр в семейството, защото никой не спазва Божието, защото Хората си мислят, че могат без Бога, а и истината е че без Бога никога не можете да се впечатлите от себе си, а само смут от себе си, защото без Извора на Живота няма Живот, а има смут. 100 Жени са минали през вас, а пък 100 мъже са минали през вас, и децата изоставени в домове и хаос и хаос и хаос и после е нормално да има Човешки Зверове, когато я няма Благодатта на Христовите Ценности за Живота в практиката на Хората и за тяхното семейство.
    0 Комментарии 0 Поделились 182 Просмотры
  • Заради Хаоса между Хората, Хората стават Зверове, и всичко е от Човешка Немощ, а пък аз, за да направя някаква удовлетворителна порядъчност, за да не стават Хората Зверове, казвам да успокоим системата на Социалност между Хората, защото от глупост във възпитание и Живот, Хората стават Чудовища. Демокрацията е Свободия, която трябва да стане Свобода, защото заради изтървания свят, Хората агонизират и всичко е зверство между Хората и е изтървана работата. Повече Човечност(хуманност) и повече Святост и повече разбиране и нормалност в Живота. Е деее, всеки яде всеки, ще кажеш, че Човекът е първи враг на Човека.
    Заради Хаоса между Хората, Хората стават Зверове, и всичко е от Човешка Немощ, а пък аз, за да направя някаква удовлетворителна порядъчност, за да не стават Хората Зверове, казвам да успокоим системата на Социалност между Хората, защото от глупост във възпитание и Живот, Хората стават Чудовища. Демокрацията е Свободия, която трябва да стане Свобода, защото заради изтървания свят, Хората агонизират и всичко е зверство между Хората и е изтървана работата. Повече Човечност(хуманност) и повече Святост и повече разбиране и нормалност в Живота. Е деее, всеки яде всеки, ще кажеш, че Човекът е първи враг на Човека.
    0 Комментарии 0 Поделились 134 Просмотры
  • И аз трябваше да стана нервна топка от Зверство, ама не станах, защото в Живота си направих всичко правилно с моята прилежна интровертност, а вие ставате Зверове, защото и аз не знам защо. Сигурно нещо не е както трябва между Хората, а Християнството и Стоическата Философия дават Лекарството за Живота между Хората.
    И аз трябваше да стана нервна топка от Зверство, ама не станах, защото в Живота си направих всичко правилно с моята прилежна интровертност, а вие ставате Зверове, защото и аз не знам защо. Сигурно нещо не е както трябва между Хората, а Християнството и Стоическата Философия дават Лекарството за Живота между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 178 Просмотры
  • Когато дойде разпъването на кръстта със забранения плод(злия дух), не избирайте своята човешка воля, а приемете да минете през Ада, заради Божията Воля. Това е казано накратко, защото, а изберете човешкото, а ще се пържите в Ада. Нашият Бог Исус Христос какво е казал. Тръгнете след мен, като се отречете от себе си.
    Когато дойде разпъването на кръстта със забранения плод(злия дух), не избирайте своята човешка воля, а приемете да минете през Ада, заради Божията Воля. Това е казано накратко, защото, а изберете човешкото, а ще се пържите в Ада. Нашият Бог Исус Христос какво е казал. Тръгнете след мен, като се отречете от себе си.
    0 Комментарии 0 Поделились 182 Просмотры
  • Аз съм вашият Бог и искам добро за вас, и заради гледки на мизерия между Хората се разстройвам. Какво да направиш, като Хората поробват Хората и ме гневят.
    Аз съм вашият Бог и искам добро за вас, и заради гледки на мизерия между Хората се разстройвам. Какво да направиш, като Хората поробват Хората и ме гневят.
    0 Комментарии 0 Поделились 135 Просмотры
  • Спокойно, всички ще спася с Божието Сърце. Спокойно, вие само не ставайте Зверове от редовни навици на спаднал Дух. Спокойно, и се освобождавайте от това, което не е за вас, както е казал Буда.
    Спокойно, всички ще спася с Божието Сърце. Спокойно, вие само не ставайте Зверове от редовни навици на спаднал Дух. Спокойно, и се освобождавайте от това, което не е за вас, както е казал Буда.
    0 Комментарии 0 Поделились 135 Просмотры
  • Спокойно Хора, защото дериватите са реалност, когато я има Божията Разумност и Мъдрост. Нека се обичаме, и ще заслужим Рая, а с агресии и нерви и мизерия между Хората си просим Ада. 🙂✌️☀️🌙
    Спокойно Хора, защото дериватите са реалност, когато я има Божията Разумност и Мъдрост. Нека се обичаме, и ще заслужим Рая, а с агресии и нерви и мизерия между Хората си просим Ада. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 155 Просмотры
  • Спокойно, защото от базов елемент в човека се образува друг елемент в човека, който е това, което иска Човека. Защото Свети Павел в грешното си гонение на Християните се превърна в един наистина Велик Християнин. Светите Апостоли не са знаели, че ще бъдат Светци на Светлината, но са станали Светци на Светлината. Тяхното базово се е преобразувало в нещо висше, тъй както простолюдната Мария Магдалена я превърнах в Светица.
    Спокойно, защото от базов елемент в човека се образува друг елемент в човека, който е това, което иска Човека. Защото Свети Павел в грешното си гонение на Християните се превърна в един наистина Велик Християнин. Светите Апостоли не са знаели, че ще бъдат Светци на Светлината, но са станали Светци на Светлината. Тяхното базово се е преобразувало в нещо висше, тъй както простолюдната Мария Магдалена я превърнах в Светица.
    0 Комментарии 0 Поделились 136 Просмотры