• Аз съм Светла Вещица в новото модерно съвремие, като се водя за Духовен Воин на Светлината, ама това е нищо, защото Животът е лудница, тъй като Животът е по-голям от мен. Вижте каква картинка имам на Духовен Воин на Светлината от Изтока. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм Светла Вещица в новото модерно съвремие, като се водя за Духовен Воин на Светлината, ама това е нищо, защото Животът е лудница, тъй като Животът е по-голям от мен. Вижте каква картинка имам на Духовен Воин на Светлината от Изтока. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 147 Просмотры
  • Нека се обичаме вече и да има мир между Хората, и оставете тези щуротии на враждебности и зверства помежду си.
    Нека се обичаме вече и да има мир между Хората, и оставете тези щуротии на враждебности и зверства помежду си.
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Аз не се правя на тежък Мъж, и заради това не съм се татуирал, защото нямам никакви болки към тежести, че да съм толкова тежък Мъж. Аз предпочитам Любовта между нас да Царува, и така всичко става с лекота и няма нужда да бъдем тежки Мъже. Любовта е Велик двигател на Живота.
    Аз не се правя на тежък Мъж, и заради това не съм се татуирал, защото нямам никакви болки към тежести, че да съм толкова тежък Мъж. Аз предпочитам Любовта между нас да Царува, и така всичко става с лекота и няма нужда да бъдем тежки Мъже. Любовта е Велик двигател на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 118 Просмотры
  • Целта на Светия Дух беше да ме направи Грешник, и заради това съм изпитвал и вкусвал Болки към Тежести, но тези лошотии не са ми били вградени и са отшумявали с времето, и от нацупеност пак съм минавал на усмихнатост.
    Целта на Светия Дух беше да ме направи Грешник, и заради това съм изпитвал и вкусвал Болки към Тежести, но тези лошотии не са ми били вградени и са отшумявали с времето, и от нацупеност пак съм минавал на усмихнатост.
    0 Комментарии 0 Поделились 136 Просмотры
  • Аз пръдльото и нищожеството устоях на тази огромна сила на Светия Дух от Дете до Сега, и не успя да ме събори, като краен резултат. Ето това е силата на Любовта Божия. И сега ми е леко и нищо не ме боли душевно и си пърхам във Вдъхновението Божие.
    Аз пръдльото и нищожеството устоях на тази огромна сила на Светия Дух от Дете до Сега, и не успя да ме събори, като краен резултат. Ето това е силата на Любовта Божия. И сега ми е леко и нищо не ме боли душевно и си пърхам във Вдъхновението Божие.
    0 Комментарии 0 Поделились 741 Просмотры
  • Слава на Бог Дух и Бог Отец, защото в конкретният мой случай Доброто победи. 🙂✌️☀️🌙
    Слава на Бог Дух и Бог Отец, защото в конкретният мой случай Доброто победи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • Слава на Отца и Сина и Светия Дух за Еволюцията на Доброто и Злото във Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    Слава на Отца и Сина и Светия Дух за Еволюцията на Доброто и Злото във Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 167 Просмотры
  • То цаката е да пазиш главата си и сърцето си от всичките болки в Живота. В мен нищо да не влиза. Аз да не съм кораб самоубиец. Вижте каква хубава картинка. Ето така да са всички семейства. 🙂✌️☀️🌙
    То цаката е да пазиш главата си и сърцето си от всичките болки в Живота. В мен нищо да не влиза. Аз да не съм кораб самоубиец. Вижте каква хубава картинка. Ето така да са всички семейства. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 125 Просмотры
  • Аз си свалих мартеницата на ръката, защото само я мокря, като си мия ръцете и ми пречи. Аз не обичам да се кича с неща, ами само часовникът ми е на ръката, защото ми служи, и кръстчето на врата, защото е вълшебно и ми служи, иначе не обичам да нося неща по себе си, но само това, което служи, а то не са много неща за носене и кичене. 🙂✌️☀️🌙
    Аз си свалих мартеницата на ръката, защото само я мокря, като си мия ръцете и ми пречи. Аз не обичам да се кича с неща, ами само часовникът ми е на ръката, защото ми служи, и кръстчето на врата, защото е вълшебно и ми служи, иначе не обичам да нося неща по себе си, но само това, което служи, а то не са много неща за носене и кичене. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 157 Просмотры
  • Колиетата са за предпочитане пред гривните. Поне аз така смятам. А пък пръстени не ми се носят, защото не искам да усещам някакви работи по себе си, но халките на браковете се носят, защото няма как. Трябва хората да знаят, че си обвързан, за да не стане спад на Духа в семейството от изневери и такива тъжни неща за човешката естетика и психика. Абе те хората си знаят, така, че аз нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Колиетата са за предпочитане пред гривните. Поне аз така смятам. А пък пръстени не ми се носят, защото не искам да усещам някакви работи по себе си, но халките на браковете се носят, защото няма как. Трябва хората да знаят, че си обвързан, за да не стане спад на Духа в семейството от изневери и такива тъжни неща за човешката естетика и психика. Абе те хората си знаят, така, че аз нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 135 Просмотры