• Аз съм Светла Вещица в новото модерно съвремие, като се водя за Духовен Воин на Светлината, ама това е нищо, защото Животът е лудница, тъй като Животът е по-голям от мен. Вижте каква картинка имам на Духовен Воин на Светлината от Изтока. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм Светла Вещица в новото модерно съвремие, като се водя за Духовен Воин на Светлината, ама това е нищо, защото Животът е лудница, тъй като Животът е по-голям от мен. Вижте каква картинка имам на Духовен Воин на Светлината от Изтока. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 146 Прегледа
  • Нека се обичаме вече и да има мир между Хората, и оставете тези щуротии на враждебности и зверства помежду си.
    Нека се обичаме вече и да има мир между Хората, и оставете тези щуротии на враждебности и зверства помежду си.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Аз не се правя на тежък Мъж, и заради това не съм се татуирал, защото нямам никакви болки към тежести, че да съм толкова тежък Мъж. Аз предпочитам Любовта между нас да Царува, и така всичко става с лекота и няма нужда да бъдем тежки Мъже. Любовта е Велик двигател на Живота.
    Аз не се правя на тежък Мъж, и заради това не съм се татуирал, защото нямам никакви болки към тежести, че да съм толкова тежък Мъж. Аз предпочитам Любовта между нас да Царува, и така всичко става с лекота и няма нужда да бъдем тежки Мъже. Любовта е Велик двигател на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 117 Прегледа
  • Целта на Светия Дух беше да ме направи Грешник, и заради това съм изпитвал и вкусвал Болки към Тежести, но тези лошотии не са ми били вградени и са отшумявали с времето, и от нацупеност пак съм минавал на усмихнатост.
    Целта на Светия Дух беше да ме направи Грешник, и заради това съм изпитвал и вкусвал Болки към Тежести, но тези лошотии не са ми били вградени и са отшумявали с времето, и от нацупеност пак съм минавал на усмихнатост.
    0 Коментари 0 Споделяния 135 Прегледа
  • Аз пръдльото и нищожеството устоях на тази огромна сила на Светия Дух от Дете до Сега, и не успя да ме събори, като краен резултат. Ето това е силата на Любовта Божия. И сега ми е леко и нищо не ме боли душевно и си пърхам във Вдъхновението Божие.
    Аз пръдльото и нищожеството устоях на тази огромна сила на Светия Дух от Дете до Сега, и не успя да ме събори, като краен резултат. Ето това е силата на Любовта Божия. И сега ми е леко и нищо не ме боли душевно и си пърхам във Вдъхновението Божие.
    0 Коментари 0 Споделяния 740 Прегледа
  • Слава на Бог Дух и Бог Отец, защото в конкретният мой случай Доброто победи. 🙂✌️☀️🌙
    Слава на Бог Дух и Бог Отец, защото в конкретният мой случай Доброто победи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа
  • Слава на Отца и Сина и Светия Дух за Еволюцията на Доброто и Злото във Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    Слава на Отца и Сина и Светия Дух за Еволюцията на Доброто и Злото във Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • То цаката е да пазиш главата си и сърцето си от всичките болки в Живота. В мен нищо да не влиза. Аз да не съм кораб самоубиец. Вижте каква хубава картинка. Ето така да са всички семейства. 🙂✌️☀️🌙
    То цаката е да пазиш главата си и сърцето си от всичките болки в Живота. В мен нищо да не влиза. Аз да не съм кораб самоубиец. Вижте каква хубава картинка. Ето така да са всички семейства. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • Аз си свалих мартеницата на ръката, защото само я мокря, като си мия ръцете и ми пречи. Аз не обичам да се кича с неща, ами само часовникът ми е на ръката, защото ми служи, и кръстчето на врата, защото е вълшебно и ми служи, иначе не обичам да нося неща по себе си, но само това, което служи, а то не са много неща за носене и кичене. 🙂✌️☀️🌙
    Аз си свалих мартеницата на ръката, защото само я мокря, като си мия ръцете и ми пречи. Аз не обичам да се кича с неща, ами само часовникът ми е на ръката, защото ми служи, и кръстчето на врата, защото е вълшебно и ми служи, иначе не обичам да нося неща по себе си, но само това, което служи, а то не са много неща за носене и кичене. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа
  • Колиетата са за предпочитане пред гривните. Поне аз така смятам. А пък пръстени не ми се носят, защото не искам да усещам някакви работи по себе си, но халките на браковете се носят, защото няма как. Трябва хората да знаят, че си обвързан, за да не стане спад на Духа в семейството от изневери и такива тъжни неща за човешката естетика и психика. Абе те хората си знаят, така, че аз нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Колиетата са за предпочитане пред гривните. Поне аз така смятам. А пък пръстени не ми се носят, защото не искам да усещам някакви работи по себе си, но халките на браковете се носят, защото няма как. Трябва хората да знаят, че си обвързан, за да не стане спад на Духа в семейството от изневери и такива тъжни неща за човешката естетика и психика. Абе те хората си знаят, така, че аз нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 134 Прегледа
Спонсорирано