Не мога да си представя живота без адреналин. Ако все пак трябва да живея, то само заради адреналина.
-
3 Поста
-
2 Снимки
-
0 Клипове
-
Отлична ученичка при Фриланс
-
Живея в Киев
-
От Киев
-
Жена
-
05/04/1994
-
Следван от 0 човека
Последно обновени
-
0 Коментари 0 Споделяния 11 ПрегледаМоля, влезте за да харесате, споделите и коментирате!
-
Здравейте на всички, как сте?Здравейте на всички, как сте?0 Коментари 0 Споделяния 10 Прегледа
-
0 Коментари 0 Споделяния 10 Прегледа
Още истории