• Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
    Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
    0 Комментарии 0 Поделились 29 Просмотры
  • Чичо толкова много пъти са го жилили Пчели, че вече няма треска от отровата на Пчелите, а мен, като ме ужили пчела и хващам сърбяща треска по тялото.
    Чичо толкова много пъти са го жилили Пчели, че вече няма треска от отровата на Пчелите, а мен, като ме ужили пчела и хващам сърбяща треска по тялото.
    0 Комментарии 0 Поделились 20 Просмотры
  • Ранявам се на работа и никой не разбира, че съм се ранил, и продължавам да бачкам. Така беше и в гимназията, така е и сега. 🙂😉😊😇🙏
    Ранявам се на работа и никой не разбира, че съм се ранил, и продължавам да бачкам. Така беше и в гимназията, така е и сега. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 21 Просмотры
  • Добре, оставям ви и наздраве за силния дух, който прави Живота Живот.
    Добре, оставям ви и наздраве за силния дух, който прави Живота Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 21 Просмотры
  • Брата какво се перчи на Чичо. Ще кажеш, че е зелен момък, ама това всичко е от нечистота на Сърцето(характера), а чичо иска покой и нормален работник, като мене, а не някой да му пълни главата с преструвките на Светския Свят от покварен Аристократизъм. Мълчи си и бъди перфектният син, а не да се хапете и лаете, като някакви зелени и неузрели хора.
    Брата какво се перчи на Чичо. Ще кажеш, че е зелен момък, ама това всичко е от нечистота на Сърцето(характера), а чичо иска покой и нормален работник, като мене, а не някой да му пълни главата с преструвките на Светския Свят от покварен Аристократизъм. Мълчи си и бъди перфектният син, а не да се хапете и лаете, като някакви зелени и неузрели хора.
    0 Комментарии 0 Поделились 20 Просмотры
  • Братовчеда ми звънна за пари за футболни залози, ама забравих да му кажа, че като мисли постоянно за пари не е човек, и е нужно малко повече въздържание към пропиляването на пари. Забравих да му го кажа на момента, защото не се сетих, ама следващият път ще му го кажа със сигурност, защото той ни праща в пропастта от тези беззакония с парите. И сега виждате, че ако бях бурна и несъзнателна жена, щях да си разболея Духа с Псориазис, защото адекватността на словото не е реализирана, ама следващият път ще стане, защото времето е великият учител, и повече празна глава за повече безболезнени моменти.
    Братовчеда ми звънна за пари за футболни залози, ама забравих да му кажа, че като мисли постоянно за пари не е човек, и е нужно малко повече въздържание към пропиляването на пари. Забравих да му го кажа на момента, защото не се сетих, ама следващият път ще му го кажа със сигурност, защото той ни праща в пропастта от тези беззакония с парите. И сега виждате, че ако бях бурна и несъзнателна жена, щях да си разболея Духа с Псориазис, защото адекватността на словото не е реализирана, ама следващият път ще стане, защото времето е великият учител, и повече празна глава за повече безболезнени моменти.
    0 Комментарии 0 Поделились 19 Просмотры
  • Не знам защо миналото ми липсва. Карай да върви. В началото на моето обладаване с моя Ангел правихме религия, а сега всичко е в застой. Нищо, поне се съвзех и сега по-меко и по-адекватно ще минат нещата. 😇🙏
    Не знам защо миналото ми липсва. Карай да върви. В началото на моето обладаване с моя Ангел правихме религия, а сега всичко е в застой. Нищо, поне се съвзех и сега по-меко и по-адекватно ще минат нещата. 😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 19 Просмотры
  • Религията която направихме с моя Ангел в Съвремието е за Съвремието. Ама тази религия е болезнена и ще остане неизвестна, защото и аз не мога да я определя, заради колко ме болеше, но с едно ще я оприлича, като Просветление към право и чисто Съзнание. И това представлява Съвременната Религия.
    Религията която направихме с моя Ангел в Съвремието е за Съвремието. Ама тази религия е болезнена и ще остане неизвестна, защото и аз не мога да я определя, заради колко ме болеше, но с едно ще я оприлича, като Просветление към право и чисто Съзнание. И това представлява Съвременната Религия.
    0 Комментарии 0 Поделились 17 Просмотры
  • Някои хора не са готови за пробуждане, защото много им е противоположно в тяхното затвърдено знание без Бога. Няма да чупим хората в закоравялостта им, ами просто ще спася тези, които не са закоравели, и ще забавлявам закоравелите.
    Някои хора не са готови за пробуждане, защото много им е противоположно в тяхното затвърдено знание без Бога. Няма да чупим хората в закоравялостта им, ами просто ще спася тези, които не са закоравели, и ще забавлявам закоравелите.
    0 Комментарии 0 Поделились 23 Просмотры
  • Дееба как ме боли. Ама и в това ще се образува хубав спомен, защото съм с повдигнат дух. Добре, аз си кротувам и после си лягам. Лека нощ предварително.
    Дееба как ме боли. Ама и в това ще се образува хубав спомен, защото съм с повдигнат дух. Добре, аз си кротувам и после си лягам. Лека нощ предварително.
    0 Комментарии 0 Поделились 22 Просмотры