• Много е развален bulgarite.bg. Ще спра да пиша в него, заради тези многобройни бъгове от всякакво естество. Пропуска ми публикации и не може да се публикува с thumbnail от видео клип, а преди можеше, и така, като просто не знам защо хората не виждат и не могат да оправят, а аз веднага виждам и всичко оправям.
    Много е развален bulgarite.bg. Ще спра да пиша в него, заради тези многобройни бъгове от всякакво естество. Пропуска ми публикации и не може да се публикува с thumbnail от видео клип, а преди можеше, и така, като просто не знам защо хората не виждат и не могат да оправят, а аз веднага виждам и всичко оправям.
    0 Коментари 0 Споделяния 41 Прегледа
  • Купих поръчките от мама и направих таратор за мама и сега ще си почивам на терасата с биричка и после лека нощ.
    Купих поръчките от мама и направих таратор за мама и сега ще си почивам на терасата с биричка и после лека нощ.
    0 Коментари 0 Споделяния 21 Прегледа
  • Добре е да си седнеш на стола и да се напиеш с бира и да се оттеглиш от другите хора. Не се занимавайте с духовните убеждения на другите хора, защото това ще ви разболее.
    Добре е да си седнеш на стола и да се напиеш с бира и да се оттеглиш от другите хора. Не се занимавайте с духовните убеждения на другите хора, защото това ще ви разболее.
    0 Коментари 0 Споделяния 18 Прегледа
  • То едните са болка и са неграмотни за Живота, а другите не са болка и са грамотни за Живота. Това са Тъмните и Светлите Сили в Астрала. Познаваме се със всички и сме си приятелчета, и аз лекувам Злото, като не съм лош, а от Хората бягайте, защото времето е ценно, че да го пропиляваме с хора болки. 🙂😊😇🙏
    То едните са болка и са неграмотни за Живота, а другите не са болка и са грамотни за Живота. Това са Тъмните и Светлите Сили в Астрала. Познаваме се със всички и сме си приятелчета, и аз лекувам Злото, като не съм лош, а от Хората бягайте, защото времето е ценно, че да го пропиляваме с хора болки. 🙂😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 18 Прегледа
  • То не всички хора са болка, ама то няма гаранции за нищо, защото съвременната тенденция е всички хора да стават болки от дяволски кошари. Добре, наздраве за безболезнеността към знанието на Живота.
    То не всички хора са болка, ама то няма гаранции за нищо, защото съвременната тенденция е всички хора да стават болки от дяволски кошари. Добре, наздраве за безболезнеността към знанието на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 14 Прегледа
  • Ангелите в Отвъдното, като обладаят някой човек и го правят, като евреите, разумни и антиболка, която изнемощява злото от разумност. Тия политики на страхове и бесове развалят Израел. 🙂😊😇🙏
    Ангелите в Отвъдното, като обладаят някой човек и го правят, като евреите, разумни и антиболка, която изнемощява злото от разумност. Тия политики на страхове и бесове развалят Израел. 🙂😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 39 Прегледа
  • Не се страхувайте за Живота си, а се отпуснете в ръцете на Бога и той ще ви даде Мир в Живота на без излишни страхове и бесове.
    Не се страхувайте за Живота си, а се отпуснете в ръцете на Бога и той ще ви даде Мир в Живота на без излишни страхове и бесове.
    0 Коментари 0 Споделяния 21 Прегледа
  • Имам бирено коремче. Дееба какъв съм тъп, ама нищо, не е фатално. Оставям ви и нека вие да бъдете с Бог и Бог във вас. 🙂😊😇🙏
    Имам бирено коремче. Дееба какъв съм тъп, ама нищо, не е фатално. Оставям ви и нека вие да бъдете с Бог и Бог във вас. 🙂😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 21 Прегледа
  • Може да съм тъп, ама поне забавлявам хората с тежестите на Живота и Смъртта. Ами да, практическият Живот е лудница, заради Смъртта, и Смъртта е лудница, и така, какво да правиш.
    Може да съм тъп, ама поне забавлявам хората с тежестите на Живота и Смъртта. Ами да, практическият Живот е лудница, заради Смъртта, и Смъртта е лудница, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 23 Прегледа
  • Някакви хора си говореха на английски език. Чух ги през терасата. То е това е, че чужденци идват в България и се задомяват за български жени, защото са разкошни българските жени, ама аз съм само наблюдател, а не играч, така, че за мене жена може и да няма, нищо, че жените са повече от мъжете. 🙂😊😇🙏
    Някакви хора си говореха на английски език. Чух ги през терасата. То е това е, че чужденци идват в България и се задомяват за български жени, защото са разкошни българските жени, ама аз съм само наблюдател, а не играч, така, че за мене жена може и да няма, нищо, че жените са повече от мъжете. 🙂😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 22 Прегледа