• Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
    Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
    0 Коментари 0 Споделяния 29 Прегледа
  • Чичо толкова много пъти са го жилили Пчели, че вече няма треска от отровата на Пчелите, а мен, като ме ужили пчела и хващам сърбяща треска по тялото.
    Чичо толкова много пъти са го жилили Пчели, че вече няма треска от отровата на Пчелите, а мен, като ме ужили пчела и хващам сърбяща треска по тялото.
    0 Коментари 0 Споделяния 20 Прегледа
  • Ранявам се на работа и никой не разбира, че съм се ранил, и продължавам да бачкам. Така беше и в гимназията, така е и сега. 🙂😉😊😇🙏
    Ранявам се на работа и никой не разбира, че съм се ранил, и продължавам да бачкам. Така беше и в гимназията, така е и сега. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 21 Прегледа
  • Добре, оставям ви и наздраве за силния дух, който прави Живота Живот.
    Добре, оставям ви и наздраве за силния дух, който прави Живота Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 21 Прегледа
  • Брата какво се перчи на Чичо. Ще кажеш, че е зелен момък, ама това всичко е от нечистота на Сърцето(характера), а чичо иска покой и нормален работник, като мене, а не някой да му пълни главата с преструвките на Светския Свят от покварен Аристократизъм. Мълчи си и бъди перфектният син, а не да се хапете и лаете, като някакви зелени и неузрели хора.
    Брата какво се перчи на Чичо. Ще кажеш, че е зелен момък, ама това всичко е от нечистота на Сърцето(характера), а чичо иска покой и нормален работник, като мене, а не някой да му пълни главата с преструвките на Светския Свят от покварен Аристократизъм. Мълчи си и бъди перфектният син, а не да се хапете и лаете, като някакви зелени и неузрели хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 20 Прегледа
  • Братовчеда ми звънна за пари за футболни залози, ама забравих да му кажа, че като мисли постоянно за пари не е човек, и е нужно малко повече въздържание към пропиляването на пари. Забравих да му го кажа на момента, защото не се сетих, ама следващият път ще му го кажа със сигурност, защото той ни праща в пропастта от тези беззакония с парите. И сега виждате, че ако бях бурна и несъзнателна жена, щях да си разболея Духа с Псориазис, защото адекватността на словото не е реализирана, ама следващият път ще стане, защото времето е великият учител, и повече празна глава за повече безболезнени моменти.
    Братовчеда ми звънна за пари за футболни залози, ама забравих да му кажа, че като мисли постоянно за пари не е човек, и е нужно малко повече въздържание към пропиляването на пари. Забравих да му го кажа на момента, защото не се сетих, ама следващият път ще му го кажа със сигурност, защото той ни праща в пропастта от тези беззакония с парите. И сега виждате, че ако бях бурна и несъзнателна жена, щях да си разболея Духа с Псориазис, защото адекватността на словото не е реализирана, ама следващият път ще стане, защото времето е великият учител, и повече празна глава за повече безболезнени моменти.
    0 Коментари 0 Споделяния 19 Прегледа
  • Не знам защо миналото ми липсва. Карай да върви. В началото на моето обладаване с моя Ангел правихме религия, а сега всичко е в застой. Нищо, поне се съвзех и сега по-меко и по-адекватно ще минат нещата. 😇🙏
    Не знам защо миналото ми липсва. Карай да върви. В началото на моето обладаване с моя Ангел правихме религия, а сега всичко е в застой. Нищо, поне се съвзех и сега по-меко и по-адекватно ще минат нещата. 😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 19 Прегледа
  • Религията която направихме с моя Ангел в Съвремието е за Съвремието. Ама тази религия е болезнена и ще остане неизвестна, защото и аз не мога да я определя, заради колко ме болеше, но с едно ще я оприлича, като Просветление към право и чисто Съзнание. И това представлява Съвременната Религия.
    Религията която направихме с моя Ангел в Съвремието е за Съвремието. Ама тази религия е болезнена и ще остане неизвестна, защото и аз не мога да я определя, заради колко ме болеше, но с едно ще я оприлича, като Просветление към право и чисто Съзнание. И това представлява Съвременната Религия.
    0 Коментари 0 Споделяния 17 Прегледа
  • Някои хора не са готови за пробуждане, защото много им е противоположно в тяхното затвърдено знание без Бога. Няма да чупим хората в закоравялостта им, ами просто ще спася тези, които не са закоравели, и ще забавлявам закоравелите.
    Някои хора не са готови за пробуждане, защото много им е противоположно в тяхното затвърдено знание без Бога. Няма да чупим хората в закоравялостта им, ами просто ще спася тези, които не са закоравели, и ще забавлявам закоравелите.
    0 Коментари 0 Споделяния 23 Прегледа
  • Дееба как ме боли. Ама и в това ще се образува хубав спомен, защото съм с повдигнат дух. Добре, аз си кротувам и после си лягам. Лека нощ предварително.
    Дееба как ме боли. Ама и в това ще се образува хубав спомен, защото съм с повдигнат дух. Добре, аз си кротувам и после си лягам. Лека нощ предварително.
    0 Коментари 0 Споделяния 22 Прегледа