• Преди мен никой не се е осмелил да каже цялата картина на Сътворението. Никой не правеше връзка, че Дяволът е Светия Дух, която е Богинята Майка на Човечеството, която е Планетарният Дух, но второто божие пришествие е точно това, а то е Истината, за да могат всички хора да намерят своя Мир и Покой в Живота си.
    Преди мен никой не се е осмелил да каже цялата картина на Сътворението. Никой не правеше връзка, че Дяволът е Светия Дух, която е Богинята Майка на Човечеството, която е Планетарният Дух, но второто божие пришествие е точно това, а то е Истината, за да могат всички хора да намерят своя Мир и Покой в Живота си.
    0 Коментари 0 Споделяния 19 Прегледа
  • Добре, нека си пием кафето и да се радваме на Живота.
    Добре, нека си пием кафето и да се радваме на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 8 Прегледа
  • Моят съвет е да сте свестни и трезвени и съзнателни и плътни към ближните и живота с хората за нормално житие и битие, а не да практикувате безпочвени петминутки на дракане и бесове към хората и ближните. То е ясно, че без Бога се узурпирвате и ставате груби души с оръжие в уста, ама просто нека всички да си правим нормални дните, защото Бог не иска много от хората, а просто нормалност и спокойствие за реалността на Живота между всички хора.
    Моят съвет е да сте свестни и трезвени и съзнателни и плътни към ближните и живота с хората за нормално житие и битие, а не да практикувате безпочвени петминутки на дракане и бесове към хората и ближните. То е ясно, че без Бога се узурпирвате и ставате груби души с оръжие в уста, ама просто нека всички да си правим нормални дните, защото Бог не иска много от хората, а просто нормалност и спокойствие за реалността на Живота между всички хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа
  • Хората, като живеят необуздано емоционално си чупят главата в Живота. Просто хората не знаят как да живеят, за да им е добре. Всичко е от незнание и невежество и немощ, като си осакатяват съзнанието от неправилности в Живота. Братовчеда пак звъня с неговите вечни проблеми с тази негова неграмотност и емоционалност, като отношение към парите. Вечно няма пари, ама го отрязах, защото ни бута в пропастта, защото не знае как да живее, за да му е добре, и това неговото не е Живот, а смъртно живеене. То това е идеята, хората да стават нормални човеци, а не побъркани емоционални и нервни топки. Човек, който сам си прави проблеми се нарича самоубиец, и лошото е че завлича и другите в Смърт. Бягайте от хората, защото не всеки човек е Светец.
    Хората, като живеят необуздано емоционално си чупят главата в Живота. Просто хората не знаят как да живеят, за да им е добре. Всичко е от незнание и невежество и немощ, като си осакатяват съзнанието от неправилности в Живота. Братовчеда пак звъня с неговите вечни проблеми с тази негова неграмотност и емоционалност, като отношение към парите. Вечно няма пари, ама го отрязах, защото ни бута в пропастта, защото не знае как да живее, за да му е добре, и това неговото не е Живот, а смъртно живеене. То това е идеята, хората да стават нормални човеци, а не побъркани емоционални и нервни топки. Човек, който сам си прави проблеми се нарича самоубиец, и лошото е че завлича и другите в Смърт. Бягайте от хората, защото не всеки човек е Светец.
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа