• Преди мен никой не се е осмелил да каже цялата картина на Сътворението. Никой не правеше връзка, че Дяволът е Светия Дух, която е Богинята Майка на Човечеството, която е Планетарният Дух, но второто божие пришествие е точно това, а то е Истината, за да могат всички хора да намерят своя Мир и Покой в Живота си.
    Преди мен никой не се е осмелил да каже цялата картина на Сътворението. Никой не правеше връзка, че Дяволът е Светия Дух, която е Богинята Майка на Човечеството, която е Планетарният Дух, но второто божие пришествие е точно това, а то е Истината, за да могат всички хора да намерят своя Мир и Покой в Живота си.
    0 Comments 0 Shares 21 Views
  • Добре, нека си пием кафето и да се радваме на Живота.
    Добре, нека си пием кафето и да се радваме на Живота.
    0 Comments 0 Shares 10 Views
  • Моят съвет е да сте свестни и трезвени и съзнателни и плътни към ближните и живота с хората за нормално житие и битие, а не да практикувате безпочвени петминутки на дракане и бесове към хората и ближните. То е ясно, че без Бога се узурпирвате и ставате груби души с оръжие в уста, ама просто нека всички да си правим нормални дните, защото Бог не иска много от хората, а просто нормалност и спокойствие за реалността на Живота между всички хора.
    Моят съвет е да сте свестни и трезвени и съзнателни и плътни към ближните и живота с хората за нормално житие и битие, а не да практикувате безпочвени петминутки на дракане и бесове към хората и ближните. То е ясно, че без Бога се узурпирвате и ставате груби души с оръжие в уста, ама просто нека всички да си правим нормални дните, защото Бог не иска много от хората, а просто нормалност и спокойствие за реалността на Живота между всички хора.
    0 Comments 0 Shares 9 Views
  • Хората, като живеят необуздано емоционално си чупят главата в Живота. Просто хората не знаят как да живеят, за да им е добре. Всичко е от незнание и невежество и немощ, като си осакатяват съзнанието от неправилности в Живота. Братовчеда пак звъня с неговите вечни проблеми с тази негова неграмотност и емоционалност, като отношение към парите. Вечно няма пари, ама го отрязах, защото ни бута в пропастта, защото не знае как да живее, за да му е добре, и това неговото не е Живот, а смъртно живеене. То това е идеята, хората да стават нормални човеци, а не побъркани емоционални и нервни топки. Човек, който сам си прави проблеми се нарича самоубиец, и лошото е че завлича и другите в Смърт. Бягайте от хората, защото не всеки човек е Светец.
    Хората, като живеят необуздано емоционално си чупят главата в Живота. Просто хората не знаят как да живеят, за да им е добре. Всичко е от незнание и невежество и немощ, като си осакатяват съзнанието от неправилности в Живота. Братовчеда пак звъня с неговите вечни проблеми с тази негова неграмотност и емоционалност, като отношение към парите. Вечно няма пари, ама го отрязах, защото ни бута в пропастта, защото не знае как да живее, за да му е добре, и това неговото не е Живот, а смъртно живеене. То това е идеята, хората да стават нормални човеци, а не побъркани емоционални и нервни топки. Човек, който сам си прави проблеми се нарича самоубиец, и лошото е че завлича и другите в Смърт. Бягайте от хората, защото не всеки човек е Светец.
    0 Comments 0 Shares 3 Views
  • Някой, човек, който има низостно и пошло и грозно слово, значи е със мръсно и закоравяло сърце, като характер. Бягайте от такива хора, защото ще се развалите покрай тях. Не е приятно себеподобните да не са точно себеподобни, ама така става, като човечеството обърне гръб на Светлината Божия.
    Някой, човек, който има низостно и пошло и грозно слово, значи е със мръсно и закоравяло сърце, като характер. Бягайте от такива хора, защото ще се развалите покрай тях. Не е приятно себеподобните да не са точно себеподобни, ама така става, като човечеството обърне гръб на Светлината Божия.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • То така става с хората, като не се третират правилно себе си. Омърсяват и удавят Съзнанието си в Емоционалност и после защото има зверове в човешка кожа сред нас, и всичко е от неправилности на живеенето, заради невежество и немощ на човека. Не харесвам хората зверове, защото имат много уродливо слово, и това направо ме убива. Така са немощните хора, залитат и стават грозници, и после, като се преродят няма да имат това хубаво лице, което са имали в минал Живот, заради унищоженото съзнание от уродливата емоционалност. Правилното е емоционалността да е до Съзнанието, а не вътре в Съзнанието, защото едното е емоционална интелигентност, а другото е зверство.
    То така става с хората, като не се третират правилно себе си. Омърсяват и удавят Съзнанието си в Емоционалност и после защото има зверове в човешка кожа сред нас, и всичко е от неправилности на живеенето, заради невежество и немощ на човека. Не харесвам хората зверове, защото имат много уродливо слово, и това направо ме убива. Така са немощните хора, залитат и стават грозници, и после, като се преродят няма да имат това хубаво лице, което са имали в минал Живот, заради унищоженото съзнание от уродливата емоционалност. Правилното е емоционалността да е до Съзнанието, а не вътре в Съзнанието, защото едното е емоционална интелигентност, а другото е зверство.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Ето ме днес. Вижте какво маймунче съм, и се спретнах и измих и вече не съм толкова чорляв след, като се събудих. 🙂😉😊😇🙏
    Ето ме днес. Вижте какво маймунче съм, и се спретнах и измих и вече не съм толкова чорляв след, като се събудих. 🙂😉😊😇🙏
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Трима човешки звяра имаме в семейството. Мари и Тръци и бащата на Тото. Това е така, защото някои хора не внимават в Училището на Живота и се пропиляват, защото няма застраховани хора в този Живот, като личности и семейства и държави и съюзи, и така, реалността и истината са сурови.
    Трима човешки звяра имаме в семейството. Мари и Тръци и бащата на Тото. Това е така, защото някои хора не внимават в Училището на Живота и се пропиляват, защото няма застраховани хора в този Живот, като личности и семейства и държави и съюзи, и така, реалността и истината са сурови.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Не всяко чувство е Живот и не всяко Слово е към Живот. Кротувайте си и си жалете Съзнанието към Мир и Покой, и практикувайте Обич, и стига вече с тези безумия на лошотия. То не е красиво да си нервоза, защото Зверовете не правят прав и чист Живот, ами обратното, защото немощ от невнимание в Училището на Живота. Просто аз се спасих, като имам идеалната визия за Живота, и по съвест знам, че моята човешка воля не бива да е пред Божията Воля, и така аз правя Живота Жив, ама не всеки го може, защото бъдете Човеци, а не Безумци.
    Не всяко чувство е Живот и не всяко Слово е към Живот. Кротувайте си и си жалете Съзнанието към Мир и Покой, и практикувайте Обич, и стига вече с тези безумия на лошотия. То не е красиво да си нервоза, защото Зверовете не правят прав и чист Живот, ами обратното, защото немощ от невнимание в Училището на Живота. Просто аз се спасих, като имам идеалната визия за Живота, и по съвест знам, че моята човешка воля не бива да е пред Божията Воля, и така аз правя Живота Жив, ама не всеки го може, защото бъдете Човеци, а не Безумци.
    0 Comments 0 Shares 2 Views