• Нека има Мир и Любов и Мъдрост между Хората. Ето вече изправихме Светът и после го излекувахме и сега да зарасне в мир и покой и вече всички ще сме доволни от Живота си.
    Нека има Мир и Любов и Мъдрост между Хората. Ето вече изправихме Светът и после го излекувахме и сега да зарасне в мир и покой и вече всички ще сме доволни от Живота си.
    0 Comments 0 Shares 148 Views
  • Да си Божество е тежко, но просветително за Живота да бъде адекватен и съществен в своя Път. Децата ги пазим да не преживяват някакви неприятности за своя ментален свят, и като пораснат Децата право емоционални те ще са способни да бъдат Божества, като ги обладае Ангела в Отвъдното.
    Да си Божество е тежко, но просветително за Живота да бъде адекватен и съществен в своя Път. Децата ги пазим да не преживяват някакви неприятности за своя ментален свят, и като пораснат Децата право емоционални те ще са способни да бъдат Божества, като ги обладае Ангела в Отвъдното.
    0 Comments 0 Shares 175 Views
  • Аз знам, че между Гълъба(християнинът) и Прасето(атеиста) има напрежение, защото хората в социалните мрежи са си го казали. Ето вижте пак тези писания на Хората.

    "Да осъзнаваш, че не осъзнаваш е само началото на просветлението. Пътят е дълъг. Будните умове живеят в състояние на пълно присъствие, винаги и на всякъде. Окото на съзнанието им е отворено, през цялото време. Това е бодичита будната съзнателност. Три са нейните елементи: всеобхватната любов, всеобхватното състрадание и всеобхватното прозрение." ~mindvolution.net~ (FYI: вече го няма този сайт, а в него имаше практически мъдрост и визия за живота, която мъдрост съм запазил в запорирания facebook профил)

    "Вероятно сте забелязали, че хората не са равни по съзнание. Хората се делят на материалисти и на духовни. Материалистите сработват лесно на материята. А духовните са хора на съзерцанието, на мисълта. Когато възникне сблъсък между материалист и духовен, възниква напрежение. Материалистът е прост човек, нищо, че умее да прави пари. Той не разбира мъдростта на духовния и оттам произтичат противоречия. На духовния човек му е трудно да живее в свят на материалисти там, където душата му е отхвърлена и неразбрана..." ~Ева Трайкова от Instagram Threads~
    Аз знам, че между Гълъба(християнинът) и Прасето(атеиста) има напрежение, защото хората в социалните мрежи са си го казали. Ето вижте пак тези писания на Хората. "Да осъзнаваш, че не осъзнаваш е само началото на просветлението. Пътят е дълъг. Будните умове живеят в състояние на пълно присъствие, винаги и на всякъде. Окото на съзнанието им е отворено, през цялото време. Това е бодичита будната съзнателност. Три са нейните елементи: всеобхватната любов, всеобхватното състрадание и всеобхватното прозрение." ~mindvolution.net~ (FYI: вече го няма този сайт, а в него имаше практически мъдрост и визия за живота, която мъдрост съм запазил в запорирания facebook профил) "Вероятно сте забелязали, че хората не са равни по съзнание. Хората се делят на материалисти и на духовни. Материалистите сработват лесно на материята. А духовните са хора на съзерцанието, на мисълта. Когато възникне сблъсък между материалист и духовен, възниква напрежение. Материалистът е прост човек, нищо, че умее да прави пари. Той не разбира мъдростта на духовния и оттам произтичат противоречия. На духовния човек му е трудно да живее в свят на материалисти там, където душата му е отхвърлена и неразбрана..." ~Ева Трайкова от Instagram Threads~
    0 Comments 0 Shares 514 Views
  • Моята представа за нещата са тези, че Духът в корема на Майка си избира какъв пол да бъде, но ако този Дух в корема на Майка си има някаква гадна Карма от минали Животи, Светия Дух избира за него, и го прави на гей или лесбийка, защото е обратната воля на духчето в корема спрямо волята на всемогъщия Дух на Планетата.
    Моята представа за нещата са тези, че Духът в корема на Майка си избира какъв пол да бъде, но ако този Дух в корема на Майка си има някаква гадна Карма от минали Животи, Светия Дух избира за него, и го прави на гей или лесбийка, защото е обратната воля на духчето в корема спрямо волята на всемогъщия Дух на Планетата.
    0 Comments 0 Shares 140 Views
  • Аз нямам никаква карма, обаче ме бият все едно съм най-кармичният Човек на Света, защото крада Децата на Планетата, за да ходят към своето блажено усещане за своя разум при консервативните, само за усещанията и чувствата на Живота, Ангели в Небето. 🙂✌️☀️🌙
    Аз нямам никаква карма, обаче ме бият все едно съм най-кармичният Човек на Света, защото крада Децата на Планетата, за да ходят към своето блажено усещане за своя разум при консервативните, само за усещанията и чувствата на Живота, Ангели в Небето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 109 Views
  • Аз ви крада, като ви давам на вас избор, и то естествено, че ще изберете Рая за себе си, обаче Дяволът и Сатаната се ядосват, и заради това са тъмни, и искат вие Хората да сте в невежество без свой личен избор и със сляпа вяра без мисъл, за да може със сигурност да отидете в Ада.
    Аз ви крада, като ви давам на вас избор, и то естествено, че ще изберете Рая за себе си, обаче Дяволът и Сатаната се ядосват, и заради това са тъмни, и искат вие Хората да сте в невежество без свой личен избор и със сляпа вяра без мисъл, за да може със сигурност да отидете в Ада.
    0 Comments 0 Shares 143 Views
  • Аз Господ Бог ви мисля Доброто, а пък другите(Дяволът и Сатаната) са егоисти и грубияни.
    Аз Господ Бог ви мисля Доброто, а пък другите(Дяволът и Сатаната) са егоисти и грубияни.
    0 Comments 0 Shares 117 Views
  • Аз още, като Бог Ра разгневих Светия Дух, защото поведох народа към Небето, и тя си каза, така ли, ей сега ще ти покажа, и в следващия Живот ме разпъна на кръстта буквално в реално време, за да покаже на Хората как се става Грешник, и сега в този Живот преживявам Грешничеството буквално, като чувства и усещания и житейство, защото всичко е продължение на нещо, като всеки Човешки Живот е продължение към следващия Живот с карми или без карми, и така, какво да правиш.
    Аз още, като Бог Ра разгневих Светия Дух, защото поведох народа към Небето, и тя си каза, така ли, ей сега ще ти покажа, и в следващия Живот ме разпъна на кръстта буквално в реално време, за да покаже на Хората как се става Грешник, и сега в този Живот преживявам Грешничеството буквално, като чувства и усещания и житейство, защото всичко е продължение на нещо, като всеки Човешки Живот е продължение към следващия Живот с карми или без карми, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 113 Views
  • И така Хора, защото и на мен не ми е лесно, защото Война между Отца и Светия Дух за децата си, тоест Война за Човешките Души.
    И така Хора, защото и на мен не ми е лесно, защото Война между Отца и Светия Дух за децата си, тоест Война за Човешките Души.
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Светия Дух си има Свещени Закони в нея и тя не може да ме убие тогава, когато не ми е писано, но може да ме терори и тормози през това време, като ме оставя Жив, и така, какво да правиш, като съм избрал тежката съдба да спасявам Хората от Злото(либералщината), като Живият Бог на Мира и Любовта и Мъдростта.
    Светия Дух си има Свещени Закони в нея и тя не може да ме убие тогава, когато не ми е писано, но може да ме терори и тормози през това време, като ме оставя Жив, и така, какво да правиш, като съм избрал тежката съдба да спасявам Хората от Злото(либералщината), като Живият Бог на Мира и Любовта и Мъдростта.
    0 Comments 0 Shares 130 Views