Това е възмущение. Може ли ти от страхове да беснееш, обаче хората, като го правят това, не го осъзнават, че го правят, защото немощ, като грозотия. Това е Брата, толкова черен, че няма спасение за него. Ако ми падне в Отвъдното ще го унищожа, като Дух, защото той вече не е нужен на Държавата си, тоест не е нужен на Вселената си.
Това е възмущение. Може ли ти от страхове да беснееш, обаче хората, като го правят това, не го осъзнават, че го правят, защото немощ, като грозотия. Това е Брата, толкова черен, че няма спасение за него. Ако ми падне в Отвъдното ще го унищожа, като Дух, защото той вече не е нужен на Държавата си, тоест не е нужен на Вселената си.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа