• Нека всички Хора са обгрижени от системата на държавите и света и да няма нещастия. Да мислим за концепция за доброто на човека, както каза Йордан Камджалов, защото това си заслужава, и като ни е по-благоприятен Живота ние ще искаме да живеем още, и то това е правилният поток. Всички да са в желание за своята роля във Вселената, а не да има страдание и да се запуши правилният поток на Вселената и после от лошо на лошо.
    Нека всички Хора са обгрижени от системата на държавите и света и да няма нещастия. Да мислим за концепция за доброто на човека, както каза Йордан Камджалов, защото това си заслужава, и като ни е по-благоприятен Живота ние ще искаме да живеем още, и то това е правилният поток. Всички да са в желание за своята роля във Вселената, а не да има страдание и да се запуши правилният поток на Вселената и после от лошо на лошо.
    0 Коментари 0 Споделяния 66 Прегледа
  • По принцип за някои неща ми пука, а за други не толкова, но по принцип интровертността ме насочва към доброто за нещата. То стана 5 часа сутринта и май ще пия едно кафе.
    По принцип за някои неща ми пука, а за други не толкова, но по принцип интровертността ме насочва към доброто за нещата. То стана 5 часа сутринта и май ще пия едно кафе.
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Аз ако знаех, че толкова физически и психически болки ще има, сигурно нямаше да искам да се раждам, но добре, че не знаех, за да направя добро на Света. Това зло е гадно и само се гаври със Светците. Погнуса си е, защото Болнавият(злото) си е Болнав(зло).
    Аз ако знаех, че толкова физически и психически болки ще има, сигурно нямаше да искам да се раждам, но добре, че не знаех, за да направя добро на Света. Това зло е гадно и само се гаври със Светците. Погнуса си е, защото Болнавият(злото) си е Болнав(зло).
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа
  • Както и да е, ами продължаваме напред, и си почивайте вече и практикувайте Мир и Любов и Мъдрост.
    Както и да е, ами продължаваме напред, и си почивайте вече и практикувайте Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • https://pal.bg/hamali-v-sofiya-2026-prozrachni-czeni-v-evro-i-logistika.html
    https://pal.bg/hamali-v-sofiya-2026-prozrachni-czeni-v-evro-i-logistika.html
    PAL.BG
    Хамали в София 2026: Прозрачни цени в евро и логистика - Pal.bg
    Преместването в столицата изисква не само физическа здравина, но и прецизна логистика, за да се избегнат скритите разходи. Професионалният подход в София през 2026 г. залага на прозрачност, като ценообразуването вече е стандартизирано в евро и се базира на реално отработено време и сложност на терена. Ако планирате промяна на адреса и искате да калкулирате...
    0 Коментари 0 Споделяния 101 Прегледа
  • Хората не са виновни за нищо, ами просто Съдба, но се чудя, че Планетата е мека материя по Дух и този Дух причинява физически болки на физическото тяло. Как е възможно това. Хората са преход, и те не ме вълнуват, но Светия Дух остава вечната в случая, защото аз нямам проблем с хората, ами Светия Дух контролира Хората, ама на нея не и трябват Хора, за да осмърти някой. Хората са си Хора, но проблемът е в Отвъдното, а не в Хората. Как ме удари сега лошо и ме боли гърба и ребрата.
    Хората не са виновни за нищо, ами просто Съдба, но се чудя, че Планетата е мека материя по Дух и този Дух причинява физически болки на физическото тяло. Как е възможно това. Хората са преход, и те не ме вълнуват, но Светия Дух остава вечната в случая, защото аз нямам проблем с хората, ами Светия Дух контролира Хората, ама на нея не и трябват Хора, за да осмърти някой. Хората са си Хора, но проблемът е в Отвъдното, а не в Хората. Как ме удари сега лошо и ме боли гърба и ребрата.
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа
  • https://izkustvenintelekt.com/ai-zhena-robot-dali-shhe-mozhe-da-zamesti-tradiczionnata-domakinya-v-bdeshhe.html
    https://izkustvenintelekt.com/ai-zhena-robot-dali-shhe-mozhe-da-zamesti-tradiczionnata-domakinya-v-bdeshhe.html
    IZKUSTVENINTELEKT.COM
    AI жена робот – дали ще може да замести традиционната домакиня в бъдеще? - IzkustvenIntelekt.com
    Въведение С развитието на изкуствения интелект, роботиката и автоматизацията въпросът дали машините могат да поемат все повече човешки роли става все по-актуален. Една от най-интересните и едновременно спорни теми е възможността AI робот с женски облик да замести традиционната домакиня в бъдещето. Това не е просто технологичен въпрос, а тема, която засяга семейството, емоциите, социалните […]
    0 Коментари 0 Споделяния 95 Прегледа
  • Както и да е, ами карай да върви. Просто Мистика. Хубаво е да си направим Живота Рай.
    Както и да е, ами карай да върви. Просто Мистика. Хубаво е да си направим Живота Рай.
    0 Коментари 0 Споделяния 65 Прегледа
  • https://youtube.com/playlist?list=PL6XRsJxhNtWW4-SF0XPMTCPww79gA8cCT&si=gL-j-xlCoj2JIA9B
    https://youtube.com/playlist?list=PL6XRsJxhNtWW4-SF0XPMTCPww79gA8cCT&si=gL-j-xlCoj2JIA9B
    0 Коментари 0 Споделяния 69 Прегледа
  • Знам, че натурално враждебните се гневят от нищото или от правдата или от истината, но така е, защото да зараснеш с гняв е съдба по невнимание. Заради това казвам да се внимава в Училището на Живота.
    Знам, че натурално враждебните се гневят от нищото или от правдата или от истината, но така е, защото да зараснеш с гняв е съдба по невнимание. Заради това казвам да се внимава в Училището на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 66 Прегледа