Човек, който не може да поддържа дните на Живота нормални, той е слаб човек. Без Бога хората стават слаби и понякога вредни, а с Бога Животът е красота и жажда за още Живот, иначе без Бога Животът е страдание и смут в Душата и Сърцето.
Човек, който не може да поддържа дните на Живота нормални, той е слаб човек. Без Бога хората стават слаби и понякога вредни, а с Бога Животът е красота и жажда за още Живот, иначе без Бога Животът е страдание и смут в Душата и Сърцето.