Светия Дух и Ада дължат трилиони евро на Бога и Рая, заради кръвта на Светците, както САЩ дължи трилиони евро на частните банки. Който е длъжник пагубен е във войната, а който държи дълга Победител е във Войната.
Светия Дух и Ада дължат трилиони евро на Бога и Рая, заради кръвта на Светците, както САЩ дължи трилиони евро на частните банки. Който е длъжник пагубен е във войната, а който държи дълга Победител е във Войната.
0 Коментари 0 Споделяния 8 Прегледа