• Вече знаете, че скандалите и врявата за главата на човека влошава човекът, като личност. Вие врещите и правите скандали, заради слепота по небесното и поглед само по земното. Вие правите насилие, заради Човешката си воля, а не заради Божествената си воля.
    Вече знаете, че скандалите и врявата за главата на човека влошава човекът, като личност. Вие врещите и правите скандали, заради слепота по небесното и поглед само по земното. Вие правите насилие, заради Човешката си воля, а не заради Божествената си воля.
    0 Comments 0 Shares 70 Views
  • https://youtu.be/zLSC44PQzuo
    https://youtu.be/zLSC44PQzuo
    0 Comments 0 Shares 72 Views
  • Луд ли си да избереш Човешката Воля, като по-добре да избереш Божията Воля и да бъдеш Бог, отколкото просто Човек.
    Луд ли си да избереш Човешката Воля, като по-добре да избереш Божията Воля и да бъдеш Бог, отколкото просто Човек.
    0 Comments 0 Shares 67 Views
  • Ето вижте тази книга. Изкуството да бъдеш Бог. Пробуждане към Будната Съзнателност. Не правете Насилие, а правете Любов.
    Ето вижте тази книга. Изкуството да бъдеш Бог. Пробуждане към Будната Съзнателност. Не правете Насилие, а правете Любов.
    0 Comments 0 Shares 71 Views
  • Как да разберем коя е Божията Воля в нас. Когато усещате, че вашият Избор е на Висота, като плодът е Живот от вас за другите, дори понякога за сметка на вашия комфорт. Кога е Човешка воля във вас, като усещане на липса на Висота, и плодът е пошлост и посредственост и скандали и щуротии и вреда за околния Свят и Хората до вас.
    Как да разберем коя е Божията Воля в нас. Когато усещате, че вашият Избор е на Висота, като плодът е Живот от вас за другите, дори понякога за сметка на вашия комфорт. Кога е Човешка воля във вас, като усещане на липса на Висота, и плодът е пошлост и посредственост и скандали и щуротии и вреда за околния Свят и Хората до вас.
    0 Comments 0 Shares 73 Views
  • Аз съм Бог Дух от самото си раждане и Духът ме спасяваше в Живота на всякакви Опасности от Човешки Воли. Подсъзнателно всичко си знаех, но не беше съзнателно, но Отца ме облада и всичкото стана Съзнателно, и аз знаех, че Човекът е опасност, и слава на Бога не съм се забърквал с Хора и оцелях. Не ви трябват Хора, трябва ви спокойствие и пространство за ваши инициации за своя Живот, за да се развиете, като личности, а не другите да ви създават Характера, като си играят с вашите емоции и ви правят на маймуна с ниската човешка воля. Точно тези низости съм избягвал подсъзнателно цял Живот, защото аз винаги съм мразил Човешката Лошотия.
    Аз съм Бог Дух от самото си раждане и Духът ме спасяваше в Живота на всякакви Опасности от Човешки Воли. Подсъзнателно всичко си знаех, но не беше съзнателно, но Отца ме облада и всичкото стана Съзнателно, и аз знаех, че Човекът е опасност, и слава на Бога не съм се забърквал с Хора и оцелях. Не ви трябват Хора, трябва ви спокойствие и пространство за ваши инициации за своя Живот, за да се развиете, като личности, а не другите да ви създават Характера, като си играят с вашите емоции и ви правят на маймуна с ниската човешка воля. Точно тези низости съм избягвал подсъзнателно цял Живот, защото аз винаги съм мразил Човешката Лошотия.
    0 Comments 0 Shares 69 Views
  • Винаги си знайте кои сте и не се поддавайте на другите мнения и вреди за вас. Не бъдете вятърничави, заради чуждите непукистични мнения за вас. Бъдете Стоически Християни и вие управлявайте себе си и своите емоции и своите реакции, а не другите вас да управляват, защото тези манипулативни и мръсни взаимоотношения най ги мразя. Човекът да вреди на Човека, това е светотатство и кощумство. Простотия пълна.
    Винаги си знайте кои сте и не се поддавайте на другите мнения и вреди за вас. Не бъдете вятърничави, заради чуждите непукистични мнения за вас. Бъдете Стоически Християни и вие управлявайте себе си и своите емоции и своите реакции, а не другите вас да управляват, защото тези манипулативни и мръсни взаимоотношения най ги мразя. Човекът да вреди на Човека, това е светотатство и кощумство. Простотия пълна.
    0 Comments 0 Shares 80 Views
  • Не бъдете хора, които правят мизерия за своя Живот и своите Хора, защото Карми и после вие се разваляте, заради своите непросветени мисли и действия. Като сте чворове, вие си опропастявате бъдещето от вечно безмирие на връщане на някакви болчици от Кармичност. Изчистете си родовата Карма и се радвайте на Чисто Бъдеще без Болка. Аз от разстройване пиша тези неща, че Човекът е най-големият враг на Човека, защото неграмотна социалност.
    Не бъдете хора, които правят мизерия за своя Живот и своите Хора, защото Карми и после вие се разваляте, заради своите непросветени мисли и действия. Като сте чворове, вие си опропастявате бъдещето от вечно безмирие на връщане на някакви болчици от Кармичност. Изчистете си родовата Карма и се радвайте на Чисто Бъдеще без Болка. Аз от разстройване пиша тези неща, че Човекът е най-големият враг на Човека, защото неграмотна социалност.
    0 Comments 0 Shares 77 Views
  • Бъдете визионери на Живота. Нека е прекрасен Живота между Хората. Никой не иска страдание, но от бурности и динамики всеки прави страдание и Светия Дух му връща това страдание. Опасно е много Хора, заради това пледирам да успокоим и хуманизираме междучовешката система, защото как да минем на следващото ниво, като продължаваме да сме на това ниво на бури от болки между Хората. Радвайте се от себе си, а не просто заспал Живот на вечни търпежи, заради глупости между Хората и Държавите. Ако видите астралното течение и сте в хармония с него, нямаше да има войни по света, защото щяха да се предотвратяват още от рано рано, а пък, Хората, като са невежи за Висшето и винаги правят грешния избор, и заради това има войни и страдание по света. Сега, ако всички бяха будни Християни, сега Украинският режим щеше да обърне и другата буза и нямаше да има война, обаче срещу себе си, защото сме Атеисти.
    Бъдете визионери на Живота. Нека е прекрасен Живота между Хората. Никой не иска страдание, но от бурности и динамики всеки прави страдание и Светия Дух му връща това страдание. Опасно е много Хора, заради това пледирам да успокоим и хуманизираме междучовешката система, защото как да минем на следващото ниво, като продължаваме да сме на това ниво на бури от болки между Хората. Радвайте се от себе си, а не просто заспал Живот на вечни търпежи, заради глупости между Хората и Държавите. Ако видите астралното течение и сте в хармония с него, нямаше да има войни по света, защото щяха да се предотвратяват още от рано рано, а пък, Хората, като са невежи за Висшето и винаги правят грешния избор, и заради това има войни и страдание по света. Сега, ако всички бяха будни Християни, сега Украинският режим щеше да обърне и другата буза и нямаше да има война, обаче срещу себе си, защото сме Атеисти.
    0 Comments 0 Shares 72 Views
  • Пледирам за Смирение и Святост, а не за Бесове и всякакви такива нечистоплътности, защото то всеки е велик, ама не всеки е признат от Ангелите в Отвъдното, защото не всеки поддържа Живота Жив в неговата амплитуда на нещата си.
    Пледирам за Смирение и Святост, а не за Бесове и всякакви такива нечистоплътности, защото то всеки е велик, ама не всеки е признат от Ангелите в Отвъдното, защото не всеки поддържа Живота Жив в неговата амплитуда на нещата си.
    0 Comments 0 Shares 76 Views