Сляпо Живеене, и после защо ни спохождат Болести. И аз ги търпя в контакт с невиждащите, защото каквото преживява мама и аз го преживявам, ама те не го осъзнават, а са студени към мен, защото не осъзнават и не проявяват човещина, заради закоравели сърца, ама ако осъзнаят всичко няма да са така, ама няма да осъзнаят нищо, защото са на пангара с тяхната човешка воля, и после Божият Съд ще им разкрие всичко, и после, а мъчи се със себе си.
Сляпо Живеене, и после защо ни спохождат Болести. И аз ги търпя в контакт с невиждащите, защото каквото преживява мама и аз го преживявам, ама те не го осъзнават, а са студени към мен, защото не осъзнават и не проявяват човещина, заради закоравели сърца, ама ако осъзнаят всичко няма да са така, ама няма да осъзнаят нищо, защото са на пангара с тяхната човешка воля, и после Божият Съд ще им разкрие всичко, и после, а мъчи се със себе си.
0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
Спонсорирано