• ❄️ Търсите надеждни фризери и витрини за вашия бизнес?

    Изборът на правилното оборудване влияе директно на съхранението, визията и продажбите във вашия обект. Не правете компромис – вижте кои фактори са ключови при онлайн покупка 👇

    👉 https://hlape.net/restorantorsko-oborudvane-frizeri-i-vitrini-za-kakvo-da-gledame-kogato-porchvame-onlajn.html

    📈 Вземете информирано решение и оптимизирайте работата си още днес.

    #ресторантскооборудване #фризери #витрини #бизнесрешения #кухненскооборудване
    ❄️ Търсите надеждни фризери и витрини за вашия бизнес? Изборът на правилното оборудване влияе директно на съхранението, визията и продажбите във вашия обект. Не правете компромис – вижте кои фактори са ключови при онлайн покупка 👇 👉 https://hlape.net/restorantorsko-oborudvane-frizeri-i-vitrini-za-kakvo-da-gledame-kogato-porchvame-onlajn.html 📈 Вземете информирано решение и оптимизирайте работата си още днес. #ресторантскооборудване #фризери #витрини #бизнесрешения #кухненскооборудване
    0 Комментарии 0 Поделились 3Кб Просмотры
  • Get a complete overview of Tiger Exchange Login in this episode. From account access to safety tips, everything is explained in simple language for Indian users.
    https://tigerexchange.uk/tiger-exchange-login
    Get a complete overview of Tiger Exchange Login in this episode. From account access to safety tips, everything is explained in simple language for Indian users. https://tigerexchange.uk/tiger-exchange-login
    0 Комментарии 0 Поделились 1Кб Просмотры 0
  • Нека има Мир и Хармония в Обществото и нека се радваме на Автентичен Живот.
    Нека има Мир и Хармония в Обществото и нека се радваме на Автентичен Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 152 Просмотры
  • То Божественото в Човека си е някакво такова усещане за благоприятност и удовлетворение от себе си и всичко, и обратното, като смут и дразнение за нещата и себе си в усещане, че все нещо ти е криво. Просто е хубаво да откриете това Божествено Чувство в себе си, и то после лесно става трупането на чувства и усещания към Благородството на Човека. Ето виждате, че мен Господ ме облагороди, за да облагородя и вас, и така, какво да правиш.
    То Божественото в Човека си е някакво такова усещане за благоприятност и удовлетворение от себе си и всичко, и обратното, като смут и дразнение за нещата и себе си в усещане, че все нещо ти е криво. Просто е хубаво да откриете това Божествено Чувство в себе си, и то после лесно става трупането на чувства и усещания към Благородството на Човека. Ето виждате, че мен Господ ме облагороди, за да облагородя и вас, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 116 Просмотры
  • Основното е да не причиняваме страдания на Хората, ами просто да си кротуваме и да творим, което си заслужава, а не се вплитайте в низостни неща с Хората. Вижте себе си, и после вижте Хората. Първо градим себе си, за да ни е добре с Хората, а не обратното. Себепознанието е първата стъпка към нормалността между Хората, и така, Човек, като е наясно със своята немощ, няма да живее в илюзии и някакви лоши неща с Хората.
    Основното е да не причиняваме страдания на Хората, ами просто да си кротуваме и да творим, което си заслужава, а не се вплитайте в низостни неща с Хората. Вижте себе си, и после вижте Хората. Първо градим себе си, за да ни е добре с Хората, а не обратното. Себепознанието е първата стъпка към нормалността между Хората, и така, Човек, като е наясно със своята немощ, няма да живее в илюзии и някакви лоши неща с Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • Каква е Светлината в това, първо да градим хората, за да ни е добре със себе си. Това е манипулацията за която говорят психолозите. Щом ти не си се изградил към Мир, то никога няма да ти е добре и с Хората, защото на теб вътрешно не ти е добре, защото не си се изградил, а си запустял вътрешно. Престъпления срещу Човека. Всеки Човек си има Съзнание, което си е дар Божи, а пък ние си причиняваме престъпления срещу този Божи дар, защото несъзнателен Живот и сме се затвърдили, като Дяволчета. То немощта Човешка е виновна, защото понякога не се открехваме за някаква интровертност и ставаме прасенца от само екстровертност.
    Каква е Светлината в това, първо да градим хората, за да ни е добре със себе си. Това е манипулацията за която говорят психолозите. Щом ти не си се изградил към Мир, то никога няма да ти е добре и с Хората, защото на теб вътрешно не ти е добре, защото не си се изградил, а си запустял вътрешно. Престъпления срещу Човека. Всеки Човек си има Съзнание, което си е дар Божи, а пък ние си причиняваме престъпления срещу този Божи дар, защото несъзнателен Живот и сме се затвърдили, като Дяволчета. То немощта Човешка е виновна, защото понякога не се открехваме за някаква интровертност и ставаме прасенца от само екстровертност.
    0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
  • Сега се сетих, като бях на служба в Психодиспансера, защото лежах там, и дойде един мафиот и той да лежи и станахме най-добри приятели и пушихме Марихуана, защото някой друг пък беше донесъл. Лош е този Човек, ама аз като не му правя лошо и той се прилепи към мен, и така, какво да правиш. Жена му е Грешница и Демоните са допринесли за лошотията на този Човек, ама карай, какво да правиш. То в Психодиспансера лежат Хора, които имат Епизоди в главата или Хора, които вече няма къде другаде да Живеят, но впечатлението ми е че Болните са много ощетени Хора и си правят лошо помежду си, ама така е, защото такава ниска вибрация си е Злото.
    Сега се сетих, като бях на служба в Психодиспансера, защото лежах там, и дойде един мафиот и той да лежи и станахме най-добри приятели и пушихме Марихуана, защото някой друг пък беше донесъл. Лош е този Човек, ама аз като не му правя лошо и той се прилепи към мен, и така, какво да правиш. Жена му е Грешница и Демоните са допринесли за лошотията на този Човек, ама карай, какво да правиш. То в Психодиспансера лежат Хора, които имат Епизоди в главата или Хора, които вече няма къде другаде да Живеят, но впечатлението ми е че Болните са много ощетени Хора и си правят лошо помежду си, ама така е, защото такава ниска вибрация си е Злото.
    0 Комментарии 0 Поделились 140 Просмотры
  • Опасно е Хора, защото в Живота има и Доброта и Лошотия. Като правите Добро по-често се избягват лошотиите към вас, а като правите лошотии е логично да ви се върнат от отсрещната страна. Търсете Мира и Благоприятността за вашето Съзнание, и ще разберете, че това си заслужава, отколкото да се каляте с Хората.
    Опасно е Хора, защото в Живота има и Доброта и Лошотия. Като правите Добро по-често се избягват лошотиите към вас, а като правите лошотии е логично да ви се върнат от отсрещната страна. Търсете Мира и Благоприятността за вашето Съзнание, и ще разберете, че това си заслужава, отколкото да се каляте с Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 122 Просмотры
  • Не искам да имам контакт с лоши Хора, защото ми е гадно на главата. Искам да съм с Хора с които да си говорим по-високо вибрационни неща за Живота. Както знаете, контактът може да ви спаси или убие, защото насилникът вече ще ви познава и няма къде другаде да се върне освен при този, който познава. Заради това казвам, че е опасно и Хората са опасност.
    Не искам да имам контакт с лоши Хора, защото ми е гадно на главата. Искам да съм с Хора с които да си говорим по-високо вибрационни неща за Живота. Както знаете, контактът може да ви спаси или убие, защото насилникът вече ще ви познава и няма къде другаде да се върне освен при този, който познава. Заради това казвам, че е опасно и Хората са опасност.
    0 Комментарии 0 Поделились 156 Просмотры
  • Само човек може да ти загуби времето на Живота, а самотата никога. Лош мъж и лоши безвъзвратно пропиляни години в деградация, а самотата те кара да твориш своя Живот, като Творец и това не е загуба на времето ти.
    Само човек може да ти загуби времето на Живота, а самотата никога. Лош мъж и лоши безвъзвратно пропиляни години в деградация, а самотата те кара да твориш своя Живот, като Творец и това не е загуба на времето ти.
    0 Комментарии 0 Поделились 156 Просмотры