• Аз знам каква проклетия може да бъде човекът, и съм дал решение. Принудителни Евтаназии, и Хората тогава наистина ще грейнат от Истински Живот, а не в грехота на пропиляването на Времето си в мизерия, заради проклетията човешка. Хващат ме ядовете, когато виждам човек да причинява страдание на човек. Престъплението срещу Съзнанието на Човека е мой Свещен Божи Гняв.
    Аз знам каква проклетия може да бъде човекът, и съм дал решение. Принудителни Евтаназии, и Хората тогава наистина ще грейнат от Истински Живот, а не в грехота на пропиляването на Времето си в мизерия, заради проклетията човешка. Хващат ме ядовете, когато виждам човек да причинява страдание на човек. Престъплението срещу Съзнанието на Човека е мой Свещен Божи Гняв.
    0 Комментарии 0 Поделились 126 Просмотры
  • Не забранявайте свободното слово, а просто чистете Живота от Човешки Проклятия, и словото между Хората ще се изчисти и ще се оправи, и аз като си говоря даже в социалните мрежи по-бързо ще стане Миротворството и Просветлението между Хората.
    Не забранявайте свободното слово, а просто чистете Живота от Човешки Проклятия, и словото между Хората ще се изчисти и ще се оправи, и аз като си говоря даже в социалните мрежи по-бързо ще стане Миротворството и Просветлението между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 187 Просмотры
  • Аз мога да оправя Държавата, или по-скоро индивид и народ, защото аз знам какво е нужно да се направи. Семейството се изчиства от Зверовете и Полицията прави масивна глобална и смъртоносна инвазия срещу престъпният контингент, и Държавата ще светне, ама това са радикалности с цел Доброто да живее, а Злото не, ама никой не смее да прави радикалности, а просто приемаме толерантността да ни унищожава, като Живот и Народ.
    Аз мога да оправя Държавата, или по-скоро индивид и народ, защото аз знам какво е нужно да се направи. Семейството се изчиства от Зверовете и Полицията прави масивна глобална и смъртоносна инвазия срещу престъпният контингент, и Държавата ще светне, ама това са радикалности с цел Доброто да живее, а Злото не, ама никой не смее да прави радикалности, а просто приемаме толерантността да ни унищожава, като Живот и Народ.
    0 Комментарии 0 Поделились 146 Просмотры
  • И така, какво да правиш, като Животът е лудница от изгорели хора, ама има и спасени. Карай да върви, ами знайте, че Хората са опасност, защото не всеки човек ще е добър с вашия Живот и вашите Ум и Сърце.
    И така, какво да правиш, като Животът е лудница от изгорели хора, ама има и спасени. Карай да върви, ами знайте, че Хората са опасност, защото не всеки човек ще е добър с вашия Живот и вашите Ум и Сърце.
    0 Комментарии 0 Поделились 128 Просмотры
  • Виждате ли и аз мога да бъда Страшилище, като Адолф Хитлер, ако аз взема властта, но моите гадости няма да са световни, а просто само дефрагментация вътре в Държавата.
    Виждате ли и аз мога да бъда Страшилище, като Адолф Хитлер, ако аз взема властта, но моите гадости няма да са световни, а просто само дефрагментация вътре в Държавата.
    0 Комментарии 0 Поделились 128 Просмотры
  • Аз ви казвам крайностите, за да намерите баланса и да се откажем от лошотията. Кротувайте си и Жалете повече Човека, а не го учете на Вълчи Живот, заради дивия и безбожен капитализъм.
    Аз ви казвам крайностите, за да намерите баланса и да се откажем от лошотията. Кротувайте си и Жалете повече Човека, а не го учете на Вълчи Живот, заради дивия и безбожен капитализъм.
    0 Комментарии 0 Поделились 123 Просмотры
  • Нека има Доброта, защото като има Лошотия е много гадно, и а де, спасение може и да няма за всички, защото Лошотията покварява Мозъците на Хората. Винаги ще има някоя Жена някъде там, която ще попадне на Мъж Звяр Насилник и винаги ще се намери някой Човек, който да се научи да прави измами, заради научен вълчи Живот от усещането за безбожие, и винаги някой ще се опари от тези Лошотии. Заради това казвам, че все някой в тази точка на време и пространство няма да има спасение за него.
    Нека има Доброта, защото като има Лошотия е много гадно, и а де, спасение може и да няма за всички, защото Лошотията покварява Мозъците на Хората. Винаги ще има някоя Жена някъде там, която ще попадне на Мъж Звяр Насилник и винаги ще се намери някой Човек, който да се научи да прави измами, заради научен вълчи Живот от усещането за безбожие, и винаги някой ще се опари от тези Лошотии. Заради това казвам, че все някой в тази точка на време и пространство няма да има спасение за него.
    0 Комментарии 0 Поделились 172 Просмотры
  • Да не говорим за тези работи, че това е Мрак. Да си говорим за хубави работи, но нека се знае всичко, защото нека хората да мислят и да разбират и да намерят своя мир в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Да не говорим за тези работи, че това е Мрак. Да си говорим за хубави работи, но нека се знае всичко, защото нека хората да мислят и да разбират и да намерят своя мир в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 122 Просмотры
  • Вече видяхте двата Лъча на Сърцето, като Полицията на Червено и Синьо. Искам да кажа, че Доброто не е беззащитно, ами то просто си е Добро, но за да го има стряскам с червения лъч. Ето вижте картинката.
    Вече видяхте двата Лъча на Сърцето, като Полицията на Червено и Синьо. Искам да кажа, че Доброто не е беззащитно, ами то просто си е Добро, но за да го има стряскам с червения лъч. Ето вижте картинката.
    0 Комментарии 0 Поделились 173 Просмотры
  • Вижте мама какъв подарък получи от едно от децата си. 🙂✌️
    Вижте мама какъв подарък получи от едно от децата си. 🙂✌️
    0 Комментарии 0 Поделились 153 Просмотры