Времето малко разхлади, като заваля дъжд. Нека да ни е добре и никой да не ни тормози, защото казвайте, ушите ми не са публичен дом на мършавото от теб, като например, но не те обиждам, а ти казвам истината. Смирение пред Живота, за да не е никой мършав пред ближния.
Времето малко разхлади, като заваля дъжд. Нека да ни е добре и никой да не ни тормози, защото казвайте, ушите ми не са публичен дом на мършавото от теб, като например, но не те обиждам, а ти казвам истината. Смирение пред Живота, за да не е никой мършав пред ближния.