• Така през главата, като танк през Човека не е хубаво. Човекът си има нещо предвид, а като няма разбиране и развалата на Човека се случва.
    Така през главата, като танк през Човека не е хубаво. Човекът си има нещо предвид, а като няма разбиране и развалата на Човека се случва.
    0 Коментари 0 Споделяния 74 Прегледа
  • Както и да е, ами наздраве за Божията Благодат над Хората.
    Както и да е, ами наздраве за Божията Благодат над Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа
  • Буташ тази стена и буташ онази стена и вземе, че Блока падне. От криволичения на страсти човешки и между двата стола на земята. Диващината не е хубаво нещо. 🙂✌️☀️🌙
    Буташ тази стена и буташ онази стена и вземе, че Блока падне. От криволичения на страсти човешки и между двата стола на земята. Диващината не е хубаво нещо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Много зверове са ми искали да събарям държавата за пари, ама как да стане това нещо, като няма как да стане, и заради това ви казвам да се пазите от зверове, защото зверовете искат да съборите всичко във вашия Живот. Това е трагичната низост от страна на човека. 🙂✌️☀️🌙
    Много зверове са ми искали да събарям държавата за пари, ама как да стане това нещо, като няма как да стане, и заради това ви казвам да се пазите от зверове, защото зверовете искат да съборите всичко във вашия Живот. Това е трагичната низост от страна на човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 81 Прегледа
  • Ще събарят тези плътски Хора Животи и после Божи Гняв, заради самата им глупост на Хората. Внимавайте между Хората и внимавайте пред Бога, защото е страшно и като не се внимава в Училището на Живота изгаря Човека.
    Ще събарят тези плътски Хора Животи и после Божи Гняв, заради самата им глупост на Хората. Внимавайте между Хората и внимавайте пред Бога, защото е страшно и като не се внимава в Училището на Живота изгаря Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • Лека нощ и до нови олеле неща в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ и до нови олеле неща в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Всичко е от лудостта на Овните да събарят стени с рогата си, като САЩ. Тези мизерии на тези Арийци не ми харесват, защото много страдания се получават, а ако всеки си милваше Живота в правилност, сега нямаше да е така Живота със зверствата за бездомните, ама Човекът е глупак, който не прави разлика между сила и свинщина, и не искам контакт с вас, ако сте свине.
    Всичко е от лудостта на Овните да събарят стени с рогата си, като САЩ. Тези мизерии на тези Арийци не ми харесват, защото много страдания се получават, а ако всеки си милваше Живота в правилност, сега нямаше да е така Живота със зверствата за бездомните, ама Човекът е глупак, който не прави разлика между сила и свинщина, и не искам контакт с вас, ако сте свине.
    0 Коментари 0 Споделяния 178 Прегледа
  • Малоумни за Живота Хора, ама както и да е, ами да си гледаме хубостта на Живота и лека нощ. 🙂✌️☀️🌙
    Малоумни за Живота Хора, ама както и да е, ами да си гледаме хубостта на Живота и лека нощ. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 116 Прегледа
  • Направих чудеса за някои хора, но не мога повече, защото Ангелите са затворени за Хората, като цяло, и тези мои чудеса бяха по изключение.
    Направих чудеса за някои хора, но не мога повече, защото Ангелите са затворени за Хората, като цяло, и тези мои чудеса бяха по изключение.
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Както и да е, ами лека и блага нощ ви пожелавам. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами лека и блага нощ ви пожелавам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 152 Прегледа
Спонсорирано