• Какво да правиш в тоя Живот, освен да се радваме, като малки циганчета. 🙂✌️☀️🌙
    Какво да правиш в тоя Живот, освен да се радваме, като малки циганчета. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 88 Прегледа
  • Много обичам Църквата, защото много спасение е направила за народите. Това е Богът за Хората и сред Хората, моето творение за глобално спасение. Защото си трябва спасение, а не просто живеене.
    Много обичам Църквата, защото много спасение е направила за народите. Това е Богът за Хората и сред Хората, моето творение за глобално спасение. Защото си трябва спасение, а не просто живеене.
    0 Коментари 0 Споделяния 142 Прегледа
  • Бялото Братство е Светия, като Църквата, ама говорят по-съвременните и актуални неща. Всичко си трябва в Живота. Както Църквата, така и Бялото Братство за Сърцето на Човека.
    Бялото Братство е Светия, като Църквата, ама говорят по-съвременните и актуални неща. Всичко си трябва в Живота. Както Църквата, така и Бялото Братство за Сърцето на Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 82 Прегледа
  • Вече знаете, че има и Черно Братство, като ви обясних за Адам и Ева и Змията и Забраненият Плод не метафорично и алегорично, а буквално за Човека и процесите в Човека. Опасно е много, и като не внимаваме в Училището на Живота и се превръщаме в Изгубени Души, които си страдат във вечността.
    Вече знаете, че има и Черно Братство, като ви обясних за Адам и Ева и Змията и Забраненият Плод не метафорично и алегорично, а буквално за Човека и процесите в Човека. Опасно е много, и като не внимаваме в Училището на Живота и се превръщаме в Изгубени Души, които си страдат във вечността.
    0 Коментари 0 Споделяния 89 Прегледа
  • Трябва чрез Морални Устои да се нагласите психически да минете през Калта и Ада, иначе не се получава, заради това пледирам за тесен войнишки Живот, и нека сме Приятели на Вселената, а не нейни Врагове.
    Трябва чрез Морални Устои да се нагласите психически да минете през Калта и Ада, иначе не се получава, заради това пледирам за тесен войнишки Живот, и нека сме Приятели на Вселената, а не нейни Врагове.
    0 Коментари 0 Споделяния 81 Прегледа
  • Преживях каквото преживях, но винаги си знаех Светлината и Правилността на Нещата, а не съм се погубил от зверствата срещу мен в моя Живот, като изгубена душа, както става с някои хора. Имал съм и тежки пикове на страдания, но винаги си знам Светлината и Правилността на Нещата, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Преживях каквото преживях, но винаги си знаех Светлината и Правилността на Нещата, а не съм се погубил от зверствата срещу мен в моя Живот, като изгубена душа, както става с някои хора. Имал съм и тежки пикове на страдания, но винаги си знам Светлината и Правилността на Нещата, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Минах през кървавата кал на Отца и минах през Кървавия Ад на Светия Дух, и сега вече не съм интересен на Божиите и Адовите Разуми, защото минах вече, и няма за какво повече да си играят с мен, както се вижда с тази котка към топчето Австралия. 🙂✌️☀️🌙
    Минах през кървавата кал на Отца и минах през Кървавия Ад на Светия Дух, и сега вече не съм интересен на Божиите и Адовите Разуми, защото минах вече, и няма за какво повече да си играят с мен, както се вижда с тази котка към топчето Австралия. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа
  • Виждате ли колко е значимо да живеете, като войници, защото, като дойдат изпитанията, вие можете, а като сте разхлабени мухльовци, вечни несгоди със себе си.
    Виждате ли колко е значимо да живеете, като войници, защото, като дойдат изпитанията, вие можете, а като сте разхлабени мухльовци, вечни несгоди със себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 74 Прегледа
  • По-нежно и по-внимателно в Живота, а не така диво, като Рогати Овни да правим от стената врата, защото заради това Европа отива към Мизерия.
    По-нежно и по-внимателно в Живота, а не така диво, като Рогати Овни да правим от стената врата, защото заради това Европа отива към Мизерия.
    0 Коментари 0 Споделяния 75 Прегледа
  • И аз така за общинско жилище. Всеки дава акъл да бутам тази стена, ама не става така Хора. 🙂✌️☀️🌙 Тази бюрокрация там е препълнена със заявки и случаи на страшно голяма опашка, и колкото и да бутам тази стена няма да стане. 🙂✌️☀️🌙
    И аз така за общинско жилище. Всеки дава акъл да бутам тази стена, ама не става така Хора. 🙂✌️☀️🌙 Тази бюрокрация там е препълнена със заявки и случаи на страшно голяма опашка, и колкото и да бутам тази стена няма да стане. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа