• https://www.youtube.com/watch?v=5o2Yfi7z62Q
    https://www.youtube.com/watch?v=5o2Yfi7z62Q
    0 Комментарии 0 Поделились 115 Просмотры
  • Добро утро Хора, и така. Да си пием кафето и да се радваме на нормалния си Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Добро утро Хора, и така. Да си пием кафето и да се радваме на нормалния си Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 99 Просмотры
  • Знаете ли колко ми е хубаво да живея във вътрешен мир и без нерви и вечни земни несгоди, защото Ангелите в Отвъдното ме излекуваха, като личност, и ми е лекичко и хубаво и нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Знаете ли колко ми е хубаво да живея във вътрешен мир и без нерви и вечни земни несгоди, защото Ангелите в Отвъдното ме излекуваха, като личност, и ми е лекичко и хубаво и нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 98 Просмотры
  • Остава ми половин метър до новото астрално течение за мен. Нека се обичаме вече и да бъдем светли личности, за да ни е хубаво в кожата си. 🙂✌️☀️🌙
    Остава ми половин метър до новото астрално течение за мен. Нека се обичаме вече и да бъдем светли личности, за да ни е хубаво в кожата си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 94 Просмотры
  • Вижте каква Орхидея. С въздушни корени. Като Пришълец е със своята си дадена Природна Красота. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте каква Орхидея. С въздушни корени. Като Пришълец е със своята си дадена Природна Красота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 99 Просмотры
  • Оставям ви на спокойствие, а пък, ако се сетя нещо ще бръмкам. 🙂✌️☀️🌙
    Оставям ви на спокойствие, а пък, ако се сетя нещо ще бръмкам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 90 Просмотры
  • Яжте си, пийте си, сексувайте се и си празнувайте на воля, защото нека има Свобода, а пък аз ще се водя по ритъма на Ангела в мен. 🙂✌️☀️🌙
    Яжте си, пийте си, сексувайте се и си празнувайте на воля, защото нека има Свобода, а пък аз ще се водя по ритъма на Ангела в мен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 79 Просмотры
  • Днешно време е рядкост Човек да ви дава Свобода, защото повечето Хора са станали Дяволчета. Аз давам Свобода, защото искам да получа Свобода. 🙂✌️☀️🌙
    Днешно време е рядкост Човек да ви дава Свобода, защото повечето Хора са станали Дяволчета. Аз давам Свобода, защото искам да получа Свобода. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры
  • Има си всякакви човешки разбирания за нещата. Просто не е хубаво да огъваме психиката на Хората, а да бъдем правилни за Хората, защото днешно време много разтегнати Съзнания, заради невидимите ментални робства между Хората, като човек не е могъл да се реализира и да се прояви, заради всякакви междучовешки слепоти и неприятности. Опасно е, защото човек не може да чувства другия човек и стават гадостите между хората, а пък аз мога да чувствам другия човек, защото Слава на Отца и Сина и Светия Дух, и не забранявам нищо, а просто уча хората на нормалност в Живота, за да са правилни Хората за главите и сърцата на Хората.
    Има си всякакви човешки разбирания за нещата. Просто не е хубаво да огъваме психиката на Хората, а да бъдем правилни за Хората, защото днешно време много разтегнати Съзнания, заради невидимите ментални робства между Хората, като човек не е могъл да се реализира и да се прояви, заради всякакви междучовешки слепоти и неприятности. Опасно е, защото човек не може да чувства другия човек и стават гадостите между хората, а пък аз мога да чувствам другия човек, защото Слава на Отца и Сина и Светия Дух, и не забранявам нищо, а просто уча хората на нормалност в Живота, за да са правилни Хората за главите и сърцата на Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 61 Просмотры
  • Вие не чувствате болка, когато се тровите с негативни емоции и бесове и такива работи, но аз чувствам болка от тези работи. Заради това нека бъдем правилни за главите и сърцата на Хората, а не просто да живеем един с друг, като официална социална семейна рамка, като обекти без мозъци един за друг.
    Вие не чувствате болка, когато се тровите с негативни емоции и бесове и такива работи, но аз чувствам болка от тези работи. Заради това нека бъдем правилни за главите и сърцата на Хората, а не просто да живеем един с друг, като официална социална семейна рамка, като обекти без мозъци един за друг.
    0 Комментарии 0 Поделились 58 Просмотры