• През 2016 година на Извънземните Мъчения върху мен, аз изпитах много гняв срещу Бога, че ми нарушава личното пространство, и благодарение на това, като процедура, Ангелите можеха да изтръгнат този мой гняв и да остане само чистото сияние на Съзнание. Аз съм олекотена версия на себе си, и сега това за мен е болка, като гняв и бесове и такива негативни емоции.
    През 2016 година на Извънземните Мъчения върху мен, аз изпитах много гняв срещу Бога, че ми нарушава личното пространство, и благодарение на това, като процедура, Ангелите можеха да изтръгнат този мой гняв и да остане само чистото сияние на Съзнание. Аз съм олекотена версия на себе си, и сега това за мен е болка, като гняв и бесове и такива негативни емоции.
    0 Комментарии 0 Поделились 65 Просмотры
  • Пречупването на Човека от Ангелите в Отвъдното може би е едно наистина значимо нещо за Живота на Човека, защото тогава Човекът се ражда Духовно и вече Човекът трупа Духовнобожествени Години.
    Пречупването на Човека от Ангелите в Отвъдното може би е едно наистина значимо нещо за Живота на Човека, защото тогава Човекът се ражда Духовно и вече Човекът трупа Духовнобожествени Години.
    0 Комментарии 0 Поделились 56 Просмотры
  • Не знам при хората, които са изяли забранения плод(злия дух), как е, но знам, че е мръсотия от гняв и нерви и всякакви емоционални огъвания на Човека. Безмирие, а това не мога да го допусна за себе си.
    Не знам при хората, които са изяли забранения плод(злия дух), как е, но знам, че е мръсотия от гняв и нерви и всякакви емоционални огъвания на Човека. Безмирие, а това не мога да го допусна за себе си.
    0 Комментарии 0 Поделились 65 Просмотры
  • Както и да е. Релакс Хора, и Живейте Автентично, за да ви е кеф на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Релакс Хора, и Живейте Автентично, за да ви е кеф на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 63 Просмотры
  • Вижте според някой Изкуствен Интелект как е изглеждал Исус Христос.
    Вижте според някой Изкуствен Интелект как е изглеждал Исус Христос.
    0 Комментарии 0 Поделились 65 Просмотры
  • Вижте ме тука. Визионер, като Христо Ботев. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте ме тука. Визионер, като Христо Ботев. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 66 Просмотры
  • Нека се обичаме вече и да се радваме помежду си, защото това си заслужава, а другото не си заслужава. 🙂✌️☀️🌙
    Нека се обичаме вече и да се радваме помежду си, защото това си заслужава, а другото не си заслужава. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 79 Просмотры
  • Наздраве за Добротата, която ни дава сили да продължим напред в Живота си.
    Наздраве за Добротата, която ни дава сили да продължим напред в Живота си.
    0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры
  • Ние Хората сме родени за общуване с Ангелите в Отвъдното, но вече дали Човекът е достоен за Ангелите, това вече е друго. До ограмотяване на Сърцето в морални устои чрез Христа и другите Светли Вери.
    Ние Хората сме родени за общуване с Ангелите в Отвъдното, но вече дали Човекът е достоен за Ангелите, това вече е друго. До ограмотяване на Сърцето в морални устои чрез Христа и другите Светли Вери.
    0 Комментарии 0 Поделились 84 Просмотры
  • Аз имам две Роди, като Рода(родственост). Една кръвна рода и една доведена рода. Така се получи с мен. 🙂✌️☀️🌙
    Аз имам две Роди, като Рода(родственост). Една кръвна рода и една доведена рода. Така се получи с мен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 88 Просмотры