• Ето това е документ, че Граф Игнатиев е бил съпричастен с присъдата на Васил Левски. Това е все едно да убиеш Бога. Това е все едно да убиеш Исус Христос, и за какво, заради своята глупост, както го казах преди малко, че има малоумни хора за Живота и не само за Живота, ами и за своя Живот.
    Ето това е документ, че Граф Игнатиев е бил съпричастен с присъдата на Васил Левски. Това е все едно да убиеш Бога. Това е все едно да убиеш Исус Христос, и за какво, заради своята глупост, както го казах преди малко, че има малоумни хора за Живота и не само за Живота, ами и за своя Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 152 Прегледа
  • Както и да е, ами лека нощ и до нови щуротии в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами лека нощ и до нови щуротии в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • Нека бъде Животът Просветление и Спасение. Нека се обичаме вече и да не вървим срещу себе си, като Човечество. Нека бъдем разумни и мъдри, и не се плашете от скуката, защото тя не вреди.
    Нека бъде Животът Просветление и Спасение. Нека се обичаме вече и да не вървим срещу себе си, като Човечество. Нека бъдем разумни и мъдри, и не се плашете от скуката, защото тя не вреди.
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • То това представлява Човекът. Чистота(Бог) и Мръсотия(Дявол), и всички си приличат по тези рамки на Сътворението. Нямам интерес да се занимавам в самобичуване за убежденията на Хората, ами всеки да дава Мир на всеки и всеки да не тормози всеки, и готово.
    То това представлява Човекът. Чистота(Бог) и Мръсотия(Дявол), и всички си приличат по тези рамки на Сътворението. Нямам интерес да се занимавам в самобичуване за убежденията на Хората, ами всеки да дава Мир на всеки и всеки да не тормози всеки, и готово.
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • Повярвайте ми, не ви трябват Хора, за да сте пълноценни личности. Ще се осакатите с тези Хора и ще си спечелите вечен Ад за своята Вечност.
    Повярвайте ми, не ви трябват Хора, за да сте пълноценни личности. Ще се осакатите с тези Хора и ще си спечелите вечен Ад за своята Вечност.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Това да си монах и отшелник си е златно спасение, защото по-добре скучен Живот и вечен Рай, отколкото страстен Живот, но вечен Ад. 🙂✌️☀️🌙
    Това да си монах и отшелник си е златно спасение, защото по-добре скучен Живот и вечен Рай, отколкото страстен Живот, но вечен Ад. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 164 Прегледа
  • Ето вижте сладострастните хора в Живота към див Живот накрая пред Съда как се разпадат от мъка, че са живели по своему, но не са сполучили по Божие му.
    Ето вижте сладострастните хора в Живота към див Живот накрая пред Съда как се разпадат от мъка, че са живели по своему, но не са сполучили по Божие му.
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Прави Емоции и Права Логика към всеобща интелигентност, защото другите кривини водят към Ада. Човешкото своеволие не може да бъде велико, и заради това Планетата си прибира своите малки Дяволчета, а тези избрали Божията интелигентност Господа си ги прибира.
    Прави Емоции и Права Логика към всеобща интелигентност, защото другите кривини водят към Ада. Човешкото своеволие не може да бъде велико, и заради това Планетата си прибира своите малки Дяволчета, а тези избрали Божията интелигентност Господа си ги прибира.
    0 Коментари 0 Споделяния 142 Прегледа
  • Каквото ти е сърцето, такова ти е и словото. Познавайте Хората от рано рано, иначе пропилян Живот. Има и преструващи се Хора, които заблуждават и Ангелите в Отвъдното даже, ама така е, какво да правиш, като съществува и Лъжата. Цялата работа е Човекът какъв е, Истинен или Лъжовен. То заради това има Демони. 🙂✌️☀️🌙
    Каквото ти е сърцето, такова ти е и словото. Познавайте Хората от рано рано, иначе пропилян Живот. Има и преструващи се Хора, които заблуждават и Ангелите в Отвъдното даже, ама така е, какво да правиш, като съществува и Лъжата. Цялата работа е Човекът какъв е, Истинен или Лъжовен. То заради това има Демони. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Грубо, но всичко е изтъкано от закономерности, които ние не виждаме, заради аналоговото си емоционално мислене, и си викаме, аз съм най-добрият, ама като дойдат тежките изпитания, дали ще сте истинни и плътни на микро нивото.
    Грубо, но всичко е изтъкано от закономерности, които ние не виждаме, заради аналоговото си емоционално мислене, и си викаме, аз съм най-добрият, ама като дойдат тежките изпитания, дали ще сте истинни и плътни на микро нивото.
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
Спонсорирано