• Грешниците, като самостоятелна система на автономност искат властта, а Светците бягат от мизерията на шума от тия светски щуротии.
    Грешниците, като самостоятелна система на автономност искат властта, а Светците бягат от мизерията на шума от тия светски щуротии.
    0 Comments 0 Shares 78 Views
  • Бъдете разумни, защото не всичко е предназначено за вас и за ваше геройство, ами други герои са на път за това, което мен ме мързи да направя. 🙂✌️☀️🌙
    Бъдете разумни, защото не всичко е предназначено за вас и за ваше геройство, ами други герои са на път за това, което мен ме мързи да направя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 73 Views
  • Не ми се занимава с тежката преса на политиката. Опасно е, а аз не съм придобил комфорт в светския свят на камери и популярност. Не ми е комфортно с камери и да ме гледа цял свят. Искам си покоя, и спирам да пиша, защото се напих и не мога да пиша повече. 🙂✌️☀️🌙
    Не ми се занимава с тежката преса на политиката. Опасно е, а аз не съм придобил комфорт в светския свят на камери и популярност. Не ми е комфортно с камери и да ме гледа цял свят. Искам си покоя, и спирам да пиша, защото се напих и не мога да пиша повече. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 111 Views
  • Това да си пиян е лесно, ама ми дреме, защото аз имам лостовете на трезвеността. Лека Нощ и до нови щуротии в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Това да си пиян е лесно, ама ми дреме, защото аз имам лостовете на трезвеността. Лека Нощ и до нови щуротии в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 78 Views
  • Аз живея с голи крака в студа и в студ за тялото, ама като си намеря жена тя ще иска топлина и уют, и ще намажа покрай нея, ама иначе не ми дреме.
    Аз живея с голи крака в студа и в студ за тялото, ама като си намеря жена тя ще иска топлина и уют, и ще намажа покрай нея, ама иначе не ми дреме.
    0 Comments 0 Shares 70 Views
  • Дреме ми за уюта, защото аз съм войник, и в гората съм там, като уж оцеляващ, ама студът ми е любимото, защото тогава имахме върховните моменти с Ангела в мен.
    Дреме ми за уюта, защото аз съм войник, и в гората съм там, като уж оцеляващ, ама студът ми е любимото, защото тогава имахме върховните моменти с Ангела в мен.
    0 Comments 0 Shares 79 Views
  • Аз всичко повтарям за доброта в Живота на Човечеството, като се е случило всичко срещу Бога, и аз само повтарям знанието, защото то е актуално и до днес. Мирвам, защото мир давам, а пък ще видим дали мир ще получа. 🙂✌️☀️🌙
    Аз всичко повтарям за доброта в Живота на Човечеството, като се е случило всичко срещу Бога, и аз само повтарям знанието, защото то е актуално и до днес. Мирвам, защото мир давам, а пък ще видим дали мир ще получа. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 92 Views
  • https://notepad.bg/kreshhi-tishinata-nov-bg-rok-hit.html
    https://notepad.bg/kreshhi-tishinata-nov-bg-rok-hit.html
    0 Comments 0 Shares 95 Views
  • https://www.patreon.com/posts/bg-rok-pesen-153800972?utm_medium=clipboard_copy&utm_source=copyLink&utm_campaign=postshare_creator&utm_content=join_link
    https://www.patreon.com/posts/bg-rok-pesen-153800972?utm_medium=clipboard_copy&utm_source=copyLink&utm_campaign=postshare_creator&utm_content=join_link
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • https://youtube.com/shorts/Vx_51pd4VCc?feature=share
    https://youtube.com/shorts/Vx_51pd4VCc?feature=share
    0 Comments 0 Shares 112 Views