• Но и компютрите, ако се разболеят и те стават, като неразумни хора. Както каза един богослов по Пловдивската Православна Телевизия, Слънчогледът гледа към Слънцето, и израства и дава плод, а когато Слънчогледът се разболее от някаква болест, той спира да гледа към Слънцето и умира. Така са и Хората, и целта ми е да оправя тази Духовна Криза, за да можем всички да сме, като Слънчогледите.
    Но и компютрите, ако се разболеят и те стават, като неразумни хора. Както каза един богослов по Пловдивската Православна Телевизия, Слънчогледът гледа към Слънцето, и израства и дава плод, а когато Слънчогледът се разболее от някаква болест, той спира да гледа към Слънцето и умира. Така са и Хората, и целта ми е да оправя тази Духовна Криза, за да можем всички да сме, като Слънчогледите.
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Ще ме прощава Дяволчето с неговото детско инфантилно поведение, ама сега е моето време, и така, какво да правиш. Ще потърпи малко. 🙂✌️☀️🌙
    Ще ме прощава Дяволчето с неговото детско инфантилно поведение, ама сега е моето време, и така, какво да правиш. Ще потърпи малко. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 82 Прегледа
  • Светия Дух ми се сърди, като малко Дете, защото вика, защо ми крадеш Децата. И така, ама просто според мен е по-добре Мир и Блаженство за Хората, отколкото всякакви хаос болежки.
    Светия Дух ми се сърди, като малко Дете, защото вика, защо ми крадеш Децата. И така, ама просто според мен е по-добре Мир и Блаженство за Хората, отколкото всякакви хаос болежки.
    0 Коментари 0 Споделяния 128 Прегледа
  • Извинявай Дяволче, ами просто не е лично, ами просто да са информирани Хората, че да знаят, че има и друг Живот освен в кочинката, и нека всеки Човек сам да направи своя съзнателен избор за Рая или за Ада.
    Извинявай Дяволче, ами просто не е лично, ами просто да са информирани Хората, че да знаят, че има и друг Живот освен в кочинката, и нека всеки Човек сам да направи своя съзнателен избор за Рая или за Ада.
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • И хората са Хора и нека не ги превръщаме в свине по неволя, ами те сами да изберат, дали да се превърнат в свине. 🙂✌️☀️🌙 Нали, то това е Демокрацията, сам да избереш за себе си. А не всичко друго да избере за теб, а само ти самият да не можеш да избереш за себе си.
    И хората са Хора и нека не ги превръщаме в свине по неволя, ами те сами да изберат, дали да се превърнат в свине. 🙂✌️☀️🌙 Нали, то това е Демокрацията, сам да избереш за себе си. А не всичко друго да избере за теб, а само ти самият да не можеш да избереш за себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа
  • Нека няма лошотия и насилие между хората, защото това са трагични бумеранг карми, които хората си причиняват, и то всичко е от глупост, защото не винаги хората знаят какво правят, а пък Животът е така, първо е изпитът и после е урокът, защото всичко е наопаки, и заради това казвам, че е хубаво да се внимава в училището на Живота, като успокоим междучовешката система на Живот за Хората.
    Нека няма лошотия и насилие между хората, защото това са трагични бумеранг карми, които хората си причиняват, и то всичко е от глупост, защото не винаги хората знаят какво правят, а пък Животът е така, първо е изпитът и после е урокът, защото всичко е наопаки, и заради това казвам, че е хубаво да се внимава в училището на Живота, като успокоим междучовешката система на Живот за Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 109 Прегледа
  • Аз знаете ли как внимавах в училището на Живота. Чрез знания от Чувстване, и така съм бил малко по-правилен в изпитите на Живота. Preamble(предхождаща бибитка) знание от интровертно чувстване, което ми казва основното за ситуации и всякакви работи в Живота. Земното и материалното лъжат, но чувстването не, и то чувстването към човещината е ваш приятел в страшните изпитания на Живота.
    Аз знаете ли как внимавах в училището на Живота. Чрез знания от Чувстване, и така съм бил малко по-правилен в изпитите на Живота. Preamble(предхождаща бибитка) знание от интровертно чувстване, което ми казва основното за ситуации и всякакви работи в Живота. Земното и материалното лъжат, но чувстването не, и то чувстването към човещината е ваш приятел в страшните изпитания на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Търсете светлинката в своя Живот. Аз със чувстване дадох мъдрост и знание на Ангелите за това, какви червени флагове да избягват в Хората, ако решат да ги обладават. Аз дадох своя Принос на Небето и Земята, и съм доволен от Живота си, а пък трагедията е, че някои Човешки Животи не са си изживели пълноценно Животите и не са успели да дадат своите Плодове за своето Удовлетворение, като намерят смисъла на своя Живот, защото е нужен баланс между Котката(интровертност, ментално, небесно, духовно) и Кучето(екстровертност, материално, плътско, земно) в Човека.
    Търсете светлинката в своя Живот. Аз със чувстване дадох мъдрост и знание на Ангелите за това, какви червени флагове да избягват в Хората, ако решат да ги обладават. Аз дадох своя Принос на Небето и Земята, и съм доволен от Живота си, а пък трагедията е, че някои Човешки Животи не са си изживели пълноценно Животите и не са успели да дадат своите Плодове за своето Удовлетворение, като намерят смисъла на своя Живот, защото е нужен баланс между Котката(интровертност, ментално, небесно, духовно) и Кучето(екстровертност, материално, плътско, земно) в Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа
  • Те Ангелите ми казаха, че ме Обичат, колкото и мъничко Дяволче да съм, но съзнателен Ангел. 🙂✌️☀️🌙
    Те Ангелите ми казаха, че ме Обичат, колкото и мъничко Дяволче да съм, но съзнателен Ангел. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 120 Прегледа
  • Всички малко или много сме някакви мънички Дяволчета, заради тази малка черна точка в картинката на бялото, но лошото е, че ако се възпали тази малка черна точка в продължение на дълго време, ставаме огледалната своя реалност на голямо черно с малка бяла точка.
    Всички малко или много сме някакви мънички Дяволчета, заради тази малка черна точка в картинката на бялото, но лошото е, че ако се възпали тази малка черна точка в продължение на дълго време, ставаме огледалната своя реалност на голямо черно с малка бяла точка.
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа